e
Banner

Schmitz Cargobull, yarı-römork konteyner taşıyıcıların dizaynını ve ismini yeniledi
Schmitz Cargobull, S.CF modellerinin özelliklerinin amacını vurgulamak için S.CF yarı römork konteyner taşıyıcı şasi araçlarının isimlerini değiştirdi.
sc*Schmitz Cargobull S.CF yarı-römork konteyner taşıyıcı şasileri yeni dizaynı ile yeni isimler aldı
*Tüm S.CF yarı-römork konteyner şasileri yenilendi
*S.CF ALLROUND 20-45 artık kendi kendine yeten jeneratör seti ile teslimata hazır (ısı kontrollü konteyner için)
İntermodal taşımacılık operasyonları yürüten firmalara yönelik Schmitz Cargobull, 20' ila 45' ebatlarındaki konteynerlerin optimum ve güvenli taşınması için Avrupa'da dört farklı modelle S.CF yarı römork konteyner şasileri sağlıyor: 
 
S.CF ALLROUND 20-45, (daha önce "S.CF EURO") evrensel kullanım için tasarlanmıştır ve 20' ila 45' arasındaki tüm konteyner boyutlarını taşıyabilir. 
S.CF LIGHT 40/45, (daha önce "S.CF EURO LIGHT") düşük dara ağırlığı nedeniyle 40' ve 45' konteynerlerin taşınması için özel olarak tasarlanmıştır. 
S.CF DOCK 20/40 (daha önce "S.CF LX") ve S.CF DOCK+ 20-40 (daha önce "S.CF MX") limanda kullanılmak üzere tasarlanmışlardır. ‘‘+‘‘ ilave 20' konteyner için merkez konumunu sağlamaktadır. Ayrıca diğer pazarlar için de S.CF modelleri bulunmaktadır. Tüm S.CF konteyner şasiler için basit kullanım, az bakım ve yüksek kalite standarttır.
 
Aynı zamanda araç donanımları da yenilendi. Optimize edilmiş kullanım, daha modern bir tasarım seçilerek yeni bir yan darbe koruması ve yeni bir araç altı koruması geliştirildi. Artık gaz kelebeği valfleri tarafından yastıklanan arka tampon uzaması daha rahat kullanım ve işlevselliğe katkıda bulunmakta ve ayrıca yaralanma riskini azaltmakta. Bilgilendirici piktogramlara sahip yenilikçi çıkartmalar çalışmayı daha kolay, daha hızlı ve daha kontrollü hale getiriyor. Şasiye eklenen QR kodları, işlemin (örn. arka uzatma, araç altı koruması, konteyner kilitleme, ön uzatma vb.) açıkça anlatıldığı videolara yönlendiriyor. Yükleme planı, kullanıcıların konteynerin S.CF üzerinde doğru konumlandırıldığını bir bakışta görmesine olanak tanıyarak yükleme sırasındaki gecikmelerin önlenmesine yardımcı oluyor.
 SEKTÖRLER VE LOJİSTİK

  • Otomotiv
  • Enerji
  • Gıda
  • Akaryakıt
  • Tekstil
  • Kimya
  • İnşaat
  • Lastik
  • İhracat