Banner

Jens Poggensee, UPS Avrupa Freight Forwarding Başkan Yardımcısı oldu
UPS, 32 yıldır taşımacılık sektöründe yer alan Jens Poggensee’nin UPS Avrupa’nın Freight Forwarding biriminde başkan yardımcısı olarak görevlendirildiğini duyurdu.
ups

Yeni pozisyonunda Poggensee, şirketin Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da 120’nin üzerindeki ülke ve bölgesinde freight forwarding hizmetlerinin stratejisi, performansı ve gelir artışından sorumlu olacak. Poggensee, UPS Avrupa Başkanı Cindy Miller’a rapor verecek. Freight Forwarding birimi, en yeni müşteri teknolojisi çözümleri aracılığıyla hava, deniz ve uzmanlaşmış taşımacılık hizmetlerine yönelik satış ve operasyonlar içeriyor. Cindy Miller atama ile ilgili şöyle diyor: “Jens Poggensee, şirket içerisinde pek çok pozisyonda çeşitli başarılar sergiledi. Çeşitli konulardaki deneyimi ve ürünlerimiz, operasyonlarımız ve ağımız konusundaki derin bilgi birikimi, müşterilerimizin bugünün global pazar yerinde başarılı olmasına yardımcı olacak nakliye stratejisini uygulamak için gerekli olan bakış açısını kendisine sağlayacak.”
UPS, global freight forwarding hizmetlerinde sektörde lider olan bir portföye sahip. Entegre ekspres taşımacılığının güvenilirliği ile bir freight forwarder şirketinin esnekliğini bir araya getiren UPS, müşterinin nakliye ihtiyaçları ne kadar basit ya da karmaşık olursa olsun bir çözüme sahiptir. Hamburg - Almanyalı olan 51 yaşındaki Poggensee, taşımacılık sektöründeki kariyerine 1981 yılında başladı ve Menlo Worldwide Forwarding şirketinin satın alınmasıyla birlikte 2004 yılında UPS’ye katıldı. Bu tarihten beri ulusal ve bölgesel seviyede operasyon, satış ve pazarlama alanlarında çeşitli yönetim pozisyonlarında bulundu. Bu atama ile UPS’in Brüksel, Belçika’da yer alan bölge merkezinde görev yapmaya başlayacak.Jens Poggensee, emekliye ayrılan Terry Sambrook’tan görevi devralacak.

Poggensee ise şöyle diyor, “Müşterilerimiz için global ticareti kolaylaştırmaya yardımcı olmayı heyecanla bekliyorum. Nakliye, göndericilerin dünyanın dört bir yanındaki pazarlara etkin ve güvenilir bir şekilde ulaşmasını sağlayan kapsamlı lojistik hizmetimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Taşımacılık hizmetlerimiz, her büyüklükteki ve her sektörden şirketlerin pazara hızlı bir şekilde ulaşmasını, daha fazla iş kazanmasını ve rekabet gücünü arttırmasını sağlıyor.”
SEKTÖRLER VE LOJİSTİK

  • Otomotiv
  • Enerji
  • Gıda
  • Akaryakıt
  • Tekstil
  • Kimya
  • İnşaat
  • Lastik
  • İhracat