e
Banner


Renault Trucks, elektrikli T ve C modellerinin tasarımını tanıttı
Renault Trucks, tam elektrikli ağır hizmet serisinin modellerini tanıttı. Üreticinin yeni logosunu taşıyan ilk araçlar olacak Renault Trucks E-Tech T ve C modellerinin seri üretimine, 2023'ten itibaren Renault Trucks'ın Bourg-en-Bresse'deki fabrikasında başlanacak. 
RenaultTam elektrikli ağır hizmet serisinin geliştirilmesi ile Renault Trucks, karayolu yük taşımacılığını karbondan uzaklaştırma taahhüdünde büyük bir adım daha atıyor. Renault Trucks, 650 kg'lık bir kargo motosikletinden yeni sunulan 44 tonluk elektrikli çekiciye ve inşaat kamyonuna kadar tüm uygulamalar için elektrikli mobilite alternatiflerini sunan tek araç üreticisi oluyor. 
 
Tasarımda dengeli ve ölçülü bir değişim
 
Bölgesel dağıtım ve inşaat uygulamalarına yönelik sunulan bu yeni modeller, elektrikli araçlara özel bir tasarıma sahip. Renault Trucks tasarım ekibi, genel uyumu mükemmel şekilde korurken önemli değişiklikler de geliştirdi. 
Renault Trucks E-Tech T ve C araçlar, markanın elektrikli kamyonları için imaj imzası olan mavi jant kapakları, aracın yanlarında dikey şeritler ve ön ızgarada Renault Trucks E-Tech armasını taşıyor. Ayrıca mavi pleksiglastan yeni bir Amblem plakası bulunuyor. 
Güvenliği artırmak için ise araçların ön kısmı, 115 mm öne alındı ve yanlara sensörler yerleştirildi. Ayrıca şasi, bataryalara ayrılan alanı en üst düzeye çıkaran çekilebilir bir basamakla donatıldı.
Renault Trucks tasarım ekibi, elektronik müzik dünyasından ilham alarak tamamen yenilenen ön panelde ekolayzırı andıran bir desen kullandı. Bu elektromekanik etkiyi güçlendirmek için araçların önü tamamen boyandı.
Ayrıca Renault Trucks E-Tech T ve C modelleri, markanın yeni logosunu güncellenen özelliklerle sunuyor. Ön panele parlak siyah zemin üzerine fırçalanmış görünümünde yerleştirilen alüminyum elmas, araçlara modern ve sofistike bir görünüm kazandırıyor.
 
RenaultYeni görsel kimlik: modern ve taahhütlerine bağlı araç üreticisi
 
Renault Trucks'ın modern tek renkli logosuyla şekillenen görsel kimliğindeki değişiklik, üreticinin kazandığı ivmeyi ve taşımacılıkta karbondan uzaklaşma taahhüdünü ortaya koyuyor.
Öte yandan Renault Trucks, müşterilerinin karbon düşürme hedeflerine eşlik etmek için her zamankinden daha çevre dostu, daha güvenli ve daha döngüsel taşımacılık çözümleri geliştirmeye devam ederek iklim sorununu aşmak üzere kararlılığını da gösteriyor. 
Renault Trucks E-Tech T ve C, Renault Trucks'ın Avrupa'daki iştirakleri için şimdiden ön siparişe açıldı. Ağır hizmet serisinden elektrikli araç alımı yapmak isteyen taşımacılık profesyonelleri, ilk üretimlerden ön talep oluşturabiliyorlar. Renault Trucks E-Tech T ve C araçların üretimi, 2023'ün sonunda Fransa, Bourg-en-Bresse’de başlayacak.SEKTÖRLER VE LOJİSTİK

  • Otomotiv
  • Enerji
  • Gıda
  • Akaryakıt
  • Tekstil
  • Kimya
  • İnşaat
  • Lastik
  • İhracat