e
Banner


Tur Transit’ten Tırsan Treyler yatırımı
Tırsan, fiziki teslimat törenlerine salgına karşı tüm önlemleri alarak son sürat devam ediyor. Lojistik sektörünün öncü kuruluşlarından Tur Transit Lojistik, treyler yatırımlarında her zaman olduğu gibi yine Tırsan’ı tercih etti. Firma, yapmış olduğu son yatırım ile birlikte filosuna 50 Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treyler katarak, Tırsan araç sayısını 300’e yükseltti. 
TırsanTreyler sektörünün güvenilir lideri Tırsan, birincil önceliği tam müşteri memnuniyeti ile müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği en geniş ürün gamıyla, lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Tur Transit Lojistik’in İstanbul’da bulunan garajında gerçekleştirilen teslimat törenine; Tur Transit Lojistik İcra Kurulu Başkanı Şebnem Zeybek, Finans Direktörü Melis Yüksel, Operasyon Direktörü Melih Atabek, Satış Direktörü Onur Atabek, Proje Kargo Direktörü Serdar Atabek, Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç ve Satış Yönetඈcඈsඈ Orkun Demir katılım gösterdi. 
 
Treyler Filomuzu, 40 Yıldır Tırsan İle Güçlendiriyoruz 
 
Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Tur Transit Lojistik İcra Kurulu Başkanı Şebnem Zeybek, Tırsan ile 40 yıldır devam eden güçlü iş birliklerine dikkat çekerek, “ Tırsan’ın kalitesinden çok memnun olduğumuz için 1980 yılından bu yana filomuzda, Tırsan araçlarını tercih ediyoruz. Özellikle diğer bir önemli tercih nedenimiz ise Tırsan’ın yurt dışında inovasyon alanında elde etmiş olduğu büyük başarılarıdır” dedi. Tur Transit Lojistik’in faaliyetleri hakkında bilgi veren Zeybek, “Firmamız, Dünya ticaretinde tedarik zincirinin en sağlam halkası olma yolunda hedefleri doğrultusunda başarılı şekilde ilerlemektedir. Tur Transit Lojistik olarak Almanya ve Romanya’daki firma ve depolarımız, Trieste ve Sete limanlarındaki irtibat ofislerimiz ile müşterilerimize; kara, hava, deniz yolu, ağır nakliye ve proje taşımacılığı, rulo sac taşımacılığı ve intermodal taşımacılık alanlarında hizmet vermekteyiz. Tırsan araçları, vermiş olduğumuz tüm lojistik hizmetlerimizde en büyük destekçimiz. Yeni alımını yapmış olduğumuz tren yükleme sistemi özelliğine sahip Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride araçları ile hem filomuzu daha da güçlendirecek hem de operasyonlarımızda zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayacağız. Öte yandan Tırsan, ihtiyaç duyduğumuz her koşulda ve zamanda sahip olduğu geniş satış sonrası servis ağı ve kaliteli hizmetleriyle yanımızda oldu. Tırsan ile devam eden başarılı iş birliğimizin daha da uzun yıllar süreceğine inancımız tam” açıklamasında bulundu.
 
40 Yıllık İşbirliği En Kıymetli Ödül 
 
Teslimat töreninde Tur Transit Lojistik firmasına teslimatı yapılan Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride treylerler hakkında bilgi veren Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç, “Tur Transit, hem vizyonları hem de operasyonel başarıları ile Türk nakliye sektörünün en başarılı ve ileri görüşlü firmalarındandır. Kendilerinin 40 yıldır çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyuyoruz. Bugün teslimatını yaptığımız Multi Ride araçlarımız, sahip olduğu çok fonksiyonlu süspansiyon özelliği ile farklı çekicilerle de kullanım olanağı sağlamaktadır. Müşterimiz özellikle araçta bulunan seviyeli çatı kaldırma sistemi ile aracın içinde maksimum seviyede yük taşıyabilecektir. Bunun yanı sıra, treyler sahip olduğu anti theft özellikli brandasıyla hırsızlığa karşı koruma altındadır, böylece müşterimiz lojistik hizmetlerini güvenli şekilde yapabilecektir. Tren yükleme fonksiyonu ile de operasyonel verimliliklerini arttırabileceklerdir. Erkoç açıklamalarına şu şekilde devam etti, “Türkiye’nin güvenilir lideri Tırsan olarak, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda son teknoloji ürünlerimizi, ödüllü Ar-Ge merkezimizde geliştirmeye hız kesmeden devam ediyoruz. Peş peşe almış olduğumuz uluslararası arenadaki inovasyon ödüllerimiz ile mühendislik alanındaki gücümüzü ve başarılarımızı taçlandırmaya devam edeceğiz. Bu başarılarımızın arkasında, Tur Transit Lojistik gibi en kıymetli müşterilerimiz ile uzun süreli devam ettirdiğimiz işbirliklerimiz bulunmaktadır, bu işbirlikleri bizim için en kıymetli ödüldür. Güçlü iş birliğimizin ileriki yıllarda da artarak devam edeceğine inanıyoruz” ifadelerini kullandı.SEKTÖRLER VE LOJİSTİK

  • Otomotiv
  • Enerji
  • Gıda
  • Akaryakıt
  • Tekstil
  • Kimya
  • İnşaat
  • Lastik
  • İhracat