e
Banner


Işıklar, ağır taşımalarını Renault Trucks ile yapacak
Ağır nakliyat ve proje taşımacılığının önde gelen firması Işıklar, Renault Trucks C serisi araçlarından memnuniyetlerini yeni dört çekici alımı ile tasdikliyor.
Renaultİş makinesi, trafo, res, köprü kiriş, vinç taşıma gibi ağır yük ve proje taşımacılığı hizmetleri sunan Işıklar Ağır Nakliyat, yeni Renault Trucks C520 6x4 çekicilerini filosuna katıyor. 2017’den bu yana her sene düzenli devam eden alımları ile Işıklar filosunun üçte biri Renault Trucks çekicilerden oluşuyor. Ankara merkezli olan Işıklar Ağır Nakliyat’ın yeni araçlarını Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Işık ve Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Işık’a Renault Trucks bayi Ceyhan Otomotiv adına Ali Mert Can teslim etti.
 
Sedat Işık, 2017’den bu yana Renault Trucks araçları kullandıklarını belirterek; “Yüksek çekiş gücüne sahip ilk Renault Trucks 6x4 çekici yatırımımızı, araçların üstün performansını zorlu yollarda sıra dışı yükler taşıyarak deneyimledikten sonra devam ettirme kararı aldık. Renault Trucks araçların sunduğu yüksek performans, sağlamlık ve düşük yakıt tüketimi gibi pek çok avantajı, filomuzu büyütürken tercihimizi bir kez daha Renault Trucks’tan yana kullanmamıza sebep oldu” şeklinde açıkladı.
Sedat Işık; “Ağır yük taşımacılığında en önemli kriterler aracın performansı ve dayanıklılığı. Renault Trucks C 520 6x4 çekici, ağır nakliyatta beklediğimiz performansı sağlarken yakıt tasarrufu ile de operasyonlarımıza değer katıyor. 100 km’de en az 5 litre yakıt tasarrufu sağlıyoruz” diyerek ekledi.
“Bizim operasyonlarımızda sıra dışı yükler taşındığı için aracın ilk günkü performansını koruması önemli,” diyen Sedat Işık; bu nedenle araçlarının tüm servis, bakım ve onarım ihtiyaçları için Renault Trucks satış sonrası hizmetlerinden faydalandıklarına değindi.
 
Ceyhan Otomotiv Satış Yöneticisi Ali Mert Can, teslimatta Renault Trucks C serisini ağır yükler için önerdiklerinin altını çizerek; “Işıklar Ağır Nakliyat ile artan iş ortaklığımızı 4 adet yeni C serisi 6x4 çekici ile güçlendirdik. Renault Trucks C serisi araçlarımızı, ağır nakliye sektörüne sunuyoruz. C serisi çekicilerimiz, pazarda tasarruflu ve dayanıklı araçlar olarak ön plana çıkıyor. Renault Trucks C serisi araçlarımız ağır nakliyede faaliyet gösteren müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak donanım ve özelliklere sahip. Işıklar Ağır Nakliyat gibi alanında öncü bir firmanın ise C serisi araçlarımıza referans olması çok önemli. Hedefimiz, sadece en güçlü ve en dayanıklı araçları sunmak değil, aynı zamanda müşterilerimizin operasyonlarının verimliliğini, kilometre başına maliyetlerini minimize edecek toplam çözümler sunmak” diye belirtti.SEKTÖRLER VE LOJİSTİK

  • Otomotiv
  • Enerji
  • Gıda
  • Akaryakıt
  • Tekstil
  • Kimya
  • İnşaat
  • Lastik
  • İhracat