e
Banner


Meryıldız’a 12 adet Mega Liner
Avrupa’ya taşımacılık yapan Meryıldız Lojistik, uluslararası nakliyecilerin gözdesi olan Krone Mega Liner’ı tercih etti. Firma, filosuna 12 adet Mega Liner ekledi.   
omurden_ozacar_omer_yildiz_erkan_senyurtTürkiye’de yıllık 10 bin adet üretim kapasiteli fabrikasıyla faaliyet gösteren Avrupa’nın lider treyler üreticilerinden Krone son olarak uluslararası taşımacılık yapan Meryıldız Lojistik’e 12 adetlik Mega Liner teslimatı gerçekleştirdi. Teslimat törenine Meryıldız Firma Sahibi Ömer Yıldız, Krone Türkiye Satış Yöneticisi Ömürden Özacar ve Krone Bölge Satış Yöneticisi Erkan Şenyurt katıldı. 
“Yük güvenliği olmazsa olmazımız”
Meryıldız Lojistik Firma Sahibi Ömer Yıldız, Krone treylerleri, yüksek kalitesi, sağlamlığı ve kaliteli hizmet anlayışı nedeniyle tercih ettiklerini belirtti. Yıldız, “Krone ile çalışmaktan son derece memnunuz. Markanın kalitesi ve ürünlerinin sağlamlığı bizim için en önemli unsurlardan biri. Uzun vadede düşünen bir şirket olduğumuz için aldığımız araçların kaliteli ve dayanıklı olması gerekiyor. Ayrıca ikinci el değerleri de Krone’yi seçmemizde etkili oldu” dedi. Yıldız, “Aldığımız ürünlerin Code-XL sertifikasına sahip olması sayesinde uluslararası yollarda sıkıntı yaşamıyoruz. Yük güvenliği bizim için olmazsa olmazların başında geliyor” ifadelerini kullandı.   
Yükleme-boşaltmada zaman tasarrufu
Krone Türkiye Satış Yöneticisi Ömürden Özacar ise, Meryıldız Lojistik’e teslim ettikleri kayar çatı ve kayar perdeli Mega Liner araçların gerek hacim açısından gerek de yükleme ve boşaltmada kullanıcısına büyük avantajlar sağladığına dikkat çekti. Özacar ayrıca “Code-XL yük güvenlik sertifikası özellikle Avrupa ülkelerine taşımacılık yapan nakliye firmaları için olmazsa olmaz halini aldı. Krone olarak 2011 yılı itibariyle Türkiye’yi Code-XL’li ürünlerimiz ile tanıştırdık ve sektörde öncü olduk. Bundan sonra da Türk nakliyecisinin taşımacılık yaptıkları ülkelerde sorun yaşamadan operasyonlarını yürütebilmeleri için ihtiyaç duydukları ürünleri beğenilerine sunmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. 
2010 yılında kurulan İstanbul merkezli Meryıldız Lojistik, Balkan ülkeleri ağırlıklı olmak üzere, Avrupa’nın birçok ülkesine ve ayrıca İran, Irak ve Türkmenistan’a taşımacılık yapıyor. Filosunda 65 adet treyler bulunan firmanın tüm araçları uydu donanımına sahip. 
 SEKTÖRLER VE LOJİSTİK

  • Otomotiv
  • Enerji
  • Gıda
  • Akaryakıt
  • Tekstil
  • Kimya
  • İnşaat
  • Lastik
  • İhracat