Banner


Lojistik devleri bugün İstanbul'da bir araya geliyor

Ekonomik büyüklüğü, çevre ekonomiler üzerindeki etkisi ve gücü, hızlı gelişme potansiyeli ve coğrafi konumuyla geleceğin küresel lojistik üs adayı olan Türkiye, 10-12 trilyon dolarlık büyüklüğe sahip küresel lojistik pazarındaki payını arttırmayı hedefliyor.

 
lojistik_teknolojiler.jpg

Avrupa-Asya-Orta Doğu üçgeninde önemli bir transfer merkezi haline gelmeyi amaçlayan Türk Taşımacılık ve Lojistik Sektörü, “Transport ve Lojistik - Uluslararası Transport, Araç, Ekipman, Depolama ve Yönetim Teknolojileri Fuarı”yla, ilk kez dünya lojistik sektörünü Türkiye’de buluşturacak.

CNR Holding kuruluşlarından Sine Fuarcılık organizasyonu ve Türk taşımacılık ve lojistik sektörünün en geniş katılımlı sivil toplum kuruluşu Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği (UTİKAD)  iş birlikteliğinde gerçekleştirilecek fuar, 02-05 Mayıs 2013 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul’da düzenlenecek.

Transport ve Lojistik Fuarı, 20 bin metre kare alanda, 20 ülke ve 200’ün üzerinde yerli ve yabancı firmanın katılımı ile yapılacak. Türk taşımacılık sektörünün gerçek potansiyelini ortaya koyacak, sektörün önümüzdeki yıllardaki yatırımlarını şekillendirecek, Türkiye’nin gelişen ve büyüyen hedef pazarlardaki iş hacmiyle, ülkeler ve firmalar arası iş birliklerinin artmasına katkıda bulunacak fuar; dünyanın önde gelen lojistik markalarını ve üst düzey yöneticilerini,  düzenlenecek etkinlik, zirve ve konferanslar da ağırlayacak.

Sine Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Gürkan Sekmen ve UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Erkeskin’in katılımıyla gerçekleştirilecek Transport ve Lojistik Fuarı ile taşımacılık ve lojistik sektörüne yönelik bilgilerin paylaşılacağı basın toplantımızda sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 PROGRAM

Tarih :06 Kasım 2012  Salı

Saat:      09:45-10:00    Kayıt Karşılama

                10:00-10:30    Sabah Kahvaltısı

                10:30-11:00    Açılış -Konuşma

                11:00-12:00    Soru-Cevap /Röportaj

Yer :  Cafe Des Artistes / CNR EXPO 3.Hall Giriş Yanı

 

Bilgi İçin : PR Basın ve Halkla İlişkiler: Serap Öztürk: 0539 592 91 46 ve Özgül Öztürk: 0536 663 43 45
SEKTÖRLER VE LOJİSTİK

  • Otomotiv
  • Enerji
  • Gıda
  • Akaryakıt
  • Tekstil
  • Kimya
  • İnşaat
  • Lastik
  • İhracat