e
Banner


Emmioğlu Mermer, yükünü Volvo FMX ile hafifletiyor!

Doğal taş sektöründe konumunu ilk sıralara taşımak için emin adımlarla ilerleyen Emmioğlu Mermer, ağır inşaat işleri için özel olarak tasarlanan Volvo FMX kamyonları tercih ederek taş ocağının ve mermer nakliyesinin zorlu koşullarını kolaylaştırıyor.

volvo_fmx.jpg

1986 yılında atölyecilik çalışmaları  ile faaliyetlerine başlayan ve 2010 yılında dünyanın aranan mermer firmalarından biri haline gelen Emmioğlu Mermer, Volvo Kamyon’dan teslim aldığı iki adet Volvo FMX 460 6x6 kamyonlara en zorlu görevleri veriyor.

Emmioğlu Mermer, genç ve dinamik kadrosuyla Türkiye’nin her iline hizmet sunarken, dünyanın pek çok ülkesine de ihracat yapıyor. Sivas, Amasya, Giresun’da üç adet fabrikaya ve pek çok taş ocağı madenine sahip Emmioğlu Mermer, faaliyetlerini yeni yatırımları ile devam ettiriyor. Emmioğlu, en zorlu işlerini yeni teslim aldığı iki adet Volvo FMX’in üstün performansına emanet ediyor. Volvo FMX kamyonlar, hem yüksek performans sunuyor, hem de zaman ve yakıttan tasarruf sağlıyor. Engebeli ve çamurlu arazilerde, dik rampalarda ağır yüklere rağmen sürüş kolaylığı sunan 6x6 Volvo FMXler ile Emmioğlu Mermer, tüm zorlu işlerinde verimliliği arttırmayı amaçlıyor.

Yeni Volvo FMX kamyonların teslimat törenine Emmioğlu Mermer adına katılan Makine İkmal Müdürü İsmail Göndelen yaptığı açıklamada; “Emmioğlu Mermer olarak dünya taş sektöründe yerimizi ilk sıralara taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz. Teslim aldığımız Volvo FMX kamyonlarla, araç parkımızı güçlendirmeye devam ediyoruz. Mermer sektörü, zorlu bir sektör. Engebeli araziler, dik rampalar, ağır yükler bizi zorlasa da, Volvo FMXler işimizi çok kolaylaştıracak. Yüksek performansı, sağladığı yakıt tasarrufu ve satış sonrası servis kalitesi de bizler açısından çok değerli. Bu doğrultuda Volvo Kamyon bizim için en doğru tercih oldu” dedi.

Volvo Kamyon adına törene katılan İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Satış Temsilcisi Metin Kandemir konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Emmioğlu Mermer, dünya doğal taş sektöründe öncü olmak hedefiyle yola çıkmış bir marka. Volvo Kamyon’un zorlu inşaat koşulları için sunduğu FMX kamyonları, Emmioğlu Mermer’in iş yükünü azaltacak ve taş ocağındaki ağır nakliye işlerinde yüksek performans sağlayacak. Hem bakım maliyetlerinde hem de yakıtta sunduğu tasarruf ile de işletme maliyetlerini minimuma indirecek FMX kamyonların  uzun yıllar boyunca Emmioğlu Mermer’in operasyonlarını kolaylaştıracağına  inanıyoruz” dedi.
SEKTÖRLER VE LOJİSTİK

  • Otomotiv
  • Enerji
  • Gıda
  • Akaryakıt
  • Tekstil
  • Kimya
  • İnşaat
  • Lastik
  • İhracat