Banner


Çetin Nuhoğlu'ndan UND Başkanı'na sert yanıt

Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, UND Başkanı Ruhi Engin Özmen’in basın toplantısında kendisine yönelik eleştirilerine bir basın açıklaması ile sert yanıt verdi. İşte Nuhoğlu’nun açıklaması:

cetin_nuhoglu.jpgEngin Bey Haddini ve Saygı sınırını aştı

Söylediklerinin hiç biri doğru değil biri hariç ;

Avrupa’nın 4. Büyük Treyler  üreticisi olarak sektörün tedarikçisi olmamdır .

Basın toplantısında masada oturan üç arkadaşımıza üç farklı mail gönderdim.

 Söylenen yalanları çok iyi bildikleri için onlara sordum.

Cevap bekliyorum

Asıl konu ise U.N.D Deniz eski yönetiminin basın açıklamasında sorduğu hâlâ cevaplanmayan

Ahlaksız anlaşma var mı ?

Ve bu anlaşmada şu maddeler var mı ? .

Satıcı ve Satıcı’ nın iştirakleri, ve/veya bunlarla doğrudan veya dolaylı hissedarlık veya başkaca hukuki kontrol ilişkisi olan üçüncü şahısların, Opsiyon Sahibine, .................................................................................................. karşı açılmış bir dava veya hukuki talebinin veya ihtilaf konusu olmayacak. (Tazminat davası dahil mi? )

Taraflar halen hazırda derdest olan ilgili davalardan bir birlerinden herhangi bir hak ve tazminat talebi olmadan iş bu sözleşmenin imza tarihinde feragat edeceklerdir. (Hangi davalardan feragat ettiniz ?)

Taraflar, bu Sözleşme sebebiyle edindikleri ............................................. hiçbir bilgiyi üçüncü şahıslara ifşa etmeyeceklerdir. Bu madde Sözleşme’nin her ne suretle olursa olsun sona ermesi halinde 2(iki) yıl yürürlükte kalmaya devam edecektir. (Yönetim Kurulu üyeleri ve başkan yardımcıları üçüncü şahıs mıdır?)

Satıcı’ nın U.N Ro-Ro’ da geriye kalan hisselerinin Opsiyon Sahibi tarafından alınması konusunda öncelikli görüşme yapma konusunda mutabık kalmışlardır.

Sadece öncelikli görüşme hakkı “ nerde tüm hisseler için 15 milyon Avro satış anlaşması”

Engin Bey cambaza bak cambaza oynama.

 

UND Başkanı Ruhi Engin Özmen’in basın toplantısı için TIKLAYIN

Şimdi soru şu:

Yabancıların pazar paylarının Ekim sonu itibari ile %45.13 e çıktığı (2007 de sadece 22 idi.)Bir çok arkadaşımızın bir an önce firmasını satarak sektörden çıkmak isteğini ama çıkamadığını ve büyük çaresizlik içinde olduğunu ben yakinen biliyorum. ( Sadece İstanbul’da % 64 ‘ünün tedarikçisiyim ) Bu konuda söyleyecek neyin var ?.

Bütün bu açıklamalardan sonra gene yalan söylediğin (Seçim sonrası ilk toplantı hariç ) hiç toplanmamış  İstişare kurulunu YK ile beraber toplamayacak mısın ?.

Veya

İstersen ortak basın toplantısı yapalım ve “ Sen neymişsin be abi ” yi  gör.
SEKTÖRLER VE LOJİSTİK

  • Otomotiv
  • Enerji
  • Gıda
  • Akaryakıt
  • Tekstil
  • Kimya
  • İnşaat
  • Lastik
  • İhracat