e
Banner

Hüseyinoğulları, Tırsan ile operasyonlarına son hız devam ediyor
Tırsan; Çorum’un öncü lojistik firmalarından yurtiçi kuru yük ve hammadde taşımasında uzmanlaşmış Hüseyinoğulları Nakliyat’a 1 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus ve 2 adet Kässbohrer Hafif Açık Kasa Platform teslimatı gerçekleştirdi.
TırsanAr-Ge yetkinliği ve üretim gücü ile taşımacılığın her sektöründeki müşterilerinin rekabetçiliğini artıran Tırsan, Adapazarı fabrikasında teslimatlarına devam ediyor. Tırsan’ın gerçekleştirdiği teslimat törenine; firma sahipleri İbrahim Elsüer, Selçuk Elsüer, Mustafa Elsüer ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek katılım gösterdi.
 
Teslimat töreninde açıklamada bulunan firma sahibi İbrahim Elsüer; “Firmamız, yurt içinde kuru yük ve ham madde taşımacılığı alanında müşterilerine lojistik hizmeti vermektedir. Hedefimiz, müşterilerimize kaliteli hizmet vermek ve tüm ihtiyaçlarını zamanında eksiksiz karşılamaktır. Bu doğrultuda Tırsan’ın treylerleri ihtiyaç duyduğumuz her şeyi tam anlamıyla karşılıyor, filomuz daha da güçleniyor ve operasyonel işlerimiz daha da hız kazanıyor.  Bunun yanı sıra Tırsan ile yıllardır devam ettirdiğimiz başarılı iş birliğinden de çok memnunuz. Yapmış olduğumuz son yatırımda Tırsan’ı tercih etmemizdeki en önemli etkenler, araçların sağlamlığı, kullanım kolaylığı, yerli ürün olması ve satış sonrası hizmetlerinden çok memnun kalmamızdır” dedi.
 
Elsüer sözlerine şu şekilde devam etti; “Filomuza son olarak katmış olduğumuz Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus aracı sahip olduğu 4 farklı seviyeli çatı kaldırma sistemi ile aracı, farklı iç net seviyelerinde kullanabiliyor. Böylece, operasyonel olarak da yükleme ve boşaltma kolaylığı elde ederek, zamandan da hacimden de tasarruf elde ediyoruz. Diğer bir yatırım yaptığımız Kässbohrer Hafif Açık Kasa Platform aracı ise Türkiye koşullarına göre özel tasarlanmış hafif şasisi ve boş ağırlık seçenekleri sayesinde çok daha fazla yük taşıyor ve daha az yakıt tüketimi sağlıyor bu da firmamız için büyük avantaj. Ayrıca, zorlu şartlardan etkilenmemesi için hem şasisi hem de tüm çelik kapak ve panelleri, aracın kataforez (KTL) kaplanıyor. Bu sayede araç 10 yıl pas yürümezlik garantisi altına alınıyor. Böylece filomuzda bulunan araçlar, ikinci el değerini de koruyor. Satış sonrası hizmetler konusunda ise gerek servis gerekse yedek parça operasyonlarında Tırsan’ı her zaman yanımızda gördük. Biraz önce de belirttiğim gibi Tırsan ile devam ettirdiğimiz başarılı iş birliğinin ileriki dönemlerde de artarak devam edeceğine inanıyoruz” açıklamalarında bulundu.
 
Teslimat töreninde Hüseyinoğulları Nakliyat’a teslimatı yapılan Tırsan araçları hakkında bilgi veren Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek, “Müşterimizin Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus aracını özellikle tercih etme nedeni, araçta bulunan patentli K-Fix sistemi sayesinde, yüklerini güvenli şekilde taşıyor olabilmeleridir. Öte yandan Perdeli Maxima Plus ve Hafif Açık Kasa Platform araçlarının şasi ve çelik aksamlarının çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalı oluşu sayesinde araç, 10 yıl pas yürümezlik garantisi altındadır. Hüseyinoğulları Nakliyat’ın filo yatırımında yine Tırsan’ı tercih etmesinden büyük memnuniyet duyuyor ve başarılı iş birliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inanıyoruz” ifadelerini kullandı.SEKTÖRLER VE LOJİSTİK

  • Otomotiv
  • Enerji
  • Gıda
  • Akaryakıt
  • Tekstil
  • Kimya
  • İnşaat
  • Lastik
  • İhracat