e
Banner

Enveroğlu Nakliyat, Tırsan filosunu 50’ye çıkardı
Tırsan; Hatay’ın öncü lojistik firmalarından biri olan Enveroğlu Nakliyat’a 16 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus teslim etti. Firmanın son alımı ile filosundaki Tırsan araç sayısı 50 adede ulaştı.
tırsanAr-Ge yetkinliği ve üretim gücü ile taşımacılığın her sektöründeki müşterilerinin ihtiyaçlarını tam karşılayan Tırsan, Adapazarı fabrikasında teslimatlarına devam ediyor. Tırsan’ın gerçekleştirdiği teslimat törenine; Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Enveroğlu Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Gencer ve Tırsan Treyler Satış Temsilcisi Emin Dilovan Kınay katılım gösterdi.
 
Teslimat töreninde açıklamada bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Tam 46 yıldır müşterilerimizi dinleyerek; sürekli geliştiriyor yaptığımız her işe değer katıyoruz. Sektörün değişen ihtiyaçları doğrultusunda en verimli ve en kaliteli çözümü sunarak, yurt içi ve yurt dışında her sektörden müşterimizin rekabet gücünü artırıyoruz. Bugün de Hatay’ın önemli lojistik firmalarından, Enveroğlu Nakliyat’a teslimat töreni yapmaktan mutluluk duyuyorum.   İş birliğimizin ileriki dönemlerde de başarılarla devam edeceğine inanıyorum” açıklamalarında bulundu.
 
Gerçekleştirilen törende yaptıkları yatırımı değerlendiren Enveroğlu Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Gencer, “Tırsan ile iş birliği içerisinde olmaktan çok memnunuz. Tırsan’ı tercih etmemizdeki en önemli neden, Tırsan’a duyduğumuz güven, araçların kalitesi ve 2. el değerinin yüksekliği” dedi.
 
Gencer, “Firmamız, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için 2010 yılında Hatay’da kurulmuştur. Bu amaçla müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarak hizmetlerimizi sürekli geliştirmek ve iyileştirmek için çalışıyoruz. Enveroğlu Nakliyat olarak, filomuzda, en donanımlı ve verimli ekipmanları kullanıyoruz. Bu nedenle treyler yatırımlarımızda tek tercihimiz Tırsan. Tırsan araçlarının sahip olduğu yüksek iç net özelliği ile daha fazla ürün yükleme imkanına sahibiz. Treylerlerde bulunan ekstra çatı kaldırma özelliğiyle yükleme esnasında daha hızlı ve verimli operasyon yapabiliyoruz. Öte yandan Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus araçlarında bulunan patentli K-Fix sistemi sayesinde yüklerimizi güvenli şekilde taşıyabiliyoruz. 2024 yılında da yeni yatırımlar yaparak, Tırsan ile sürdürdüğümüz başarılı iş birliğimizi devam ettireceğiz” ifadelerini kullandı.SEKTÖRLER VE LOJİSTİK

  • Otomotiv
  • Enerji
  • Gıda
  • Akaryakıt
  • Tekstil
  • Kimya
  • İnşaat
  • Lastik
  • İhracat