e
Banner


HC Lojistik’ten, 6 adetlik Tırsan Treyler yatırımı
Tırsan; Türkiye’den Avrupa’ya, Ortadoğu’ya ve Asya’ya lojistik hizmeti sunan Kayseri’nin önde gelen firmalarından HC Lojistik’e 6 adet Tırsan Brandalı Multi Ride aracını teslim etti.
TırsanAr-Ge yetkinliği ve üretim gücü ile taşımacılığın her sektöründeki müşterilerinin ihtiyaçlarını tam karşılayan Tırsan Adapazarı fabrikasında gerçekleştirdiği teslimatlara hız kesmeden devam ediyor.
Multi Ride treylerlerin teslimat törenine; Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, HC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Cingöz ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek katılım gösterdi.
Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Tam 46 yıldır müşterilerimizi dinleyerek; yaptığımız her işe değer katıyor, en uygun koşulları sağlıyor, sürekli geliştiriyor ve üretmeye devam ediyoruz. Bunun yanı sıra sektörün değişen ihtiyaçları doğrultusunda en verimli ve en kaliteli çözümü sunmak için durmadan çalışıyor, yurt içi ve yurt dışında her sektörden müşterimizin rekabet gücünü artırıyoruz. Kayseri’nin öncü lojistik firmalarından HC Lojistik ile uzun yıllara dayanan başarılı bir iş birliği içerisindeyiz, daha uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum” açıklamalarında bulundu
 
Tırsan Araçları ile Müşterilerimize Hızlı ve Kaliteli Hizmet Veriyoruz
 
HC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Cingöz gerçekleştirilen teslimat töreninde yaptığı konuşmada; “15 yılı aşkın süredir uzman ekiplerimiz ile Karayolu, Havayolu, Demiryolu ve Denizyolu gibi temel taşımacılık hizmetleri veriyoruz. Bunun yanı sıra müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, Geriye Dönük Lojistik, Proje Kargo Taşımacılığı, İntermodal Taşımacılık ve Fuar Organizasyon Taşımacılığını en uygun sürede karşılamaya yönelik faaliyetler sürdürüyoruz” dedi.
Cingöz sözlerine şu şekilde devam etti; “Filomuza yeni katmış olduğumuz Tenteli Perdeli Multi Ride treylerleri, üzerlerinde bulunan çift seviyeli süspansiyon sistemi sayesinde filomuzdaki farklı lastik ve beşinci teker yüksekliklerine sahip çekicilerle kullanabiliyoruz bu da bizim için büyük avantaj. Ayrıca treylerde bulunan 236 farklı noktadan bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-Fix yük güvenlik sistemi ve Code XL yük emniyet sertifikası sayesinde, operasyonlarımızı kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Böylece maksimum operasyonel verimlilik sağlıyor, yurt içi ve yurt dışındaki iş ortaklarımıza hızlı ve kaliteli hizmet sunabiliyoruz. Tırsan’ın satış sonrası hizmetlerine de dikkat çeken Hamit Cingöz, “Uzun yıllardır, Tırsan ile aramızda güçlü bir iş ortaklığı bulunmaktadır. Tırsan, sahip olduğu geniş servis ağı ve bünyesindeki güçlü ve deneyimli uzman kadrosu ile firmamıza her daim kaliteli, hızlı ve çözüm odaklı hizmetler sunmaktadır. Buda firmamız için oldukça memnuniyet verici” İfadelerinde kullandı.
 
Tırsan Brandalı Multi Ride Özellikleri
 
Tırsan Brandalı Multi Ride treylerler standardında yükün emniyetli şekilde taşınabilmesi için, televre üzerindeki her biri 2,5 ton kapasiteli toplam 236 farklı noktadan bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-Fix yük güvenlik sistemine ve Code XL yük emniyet sertifikasına sahiptir.
Tırsan Brandalı Multi Ride, Gümrük Mevzuatı kurallarına tam uyumu sayesinde, uluslararası komple yük taşımacılığı gerçekleştiren firmalar için doğru çözümdür. Ayrıca T.SCS MR aracı, sahip olduğu dingil kaldırma sistemi ile lastik maliyetini düşürmektedir. Körüklü Brandalı ve Sabit Çatılı Multi Ride treylerler 7.2 taban dayanımı sayesinde, rampa yüklemelerinde maksimum taban dayanımı sağlamaktadır. Öte yandan aracın, şasi ve çelik aksamları çinko tri-elektron metoduna göre kataforez (KTL) kaplamalıdır.
Ayrıca, Tırsan Brandalı Multi Ride geniş opsiyon çeşitlerinde; yükleme operasyonlarını kolaylaştıran açılabilir arka baba sistemi, arka yanaşma sensörleri ve CODE XL uyumlu dikey entegre yapılı yan perdeler bulunmaktadır.
 SEKTÖRLER VE LOJİSTİK

  • Otomotiv
  • Enerji
  • Gıda
  • Akaryakıt
  • Tekstil
  • Kimya
  • İnşaat
  • Lastik
  • İhracat