e
Banner

Ural Lojistik filosundaki Krone sayısını 52’ye çıkardı
Yurt içi ve yurt dışı taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren Ural Lojistik, 12 adet Krone Cool Liner aracı filosuna kattı. Bu teslimatla birlikte Ural Lojistik’in filosundaki frigorifik treyler sayısı 52 adete yükselirken, bu araçların tamamı Krone marka oldu.
KroneAvrupa’nın ve Türkiye’nin treyler devi Krone, Türkiye’nin dört bir yanındaki nakliyecilere yaptığı teslimatları sürdürüyor. Ağırlıklı olarak Rusya’ya sebze ve meyve ihracatı gerçekleştiren Samsun merkezli Ural Lojistik’e 12 adet Cool Liner teslimatı gerçekleştirilirken, teslimat törenine Krone Türkiye Bölge Satış Yöneticisi İhsan Menteşoğlu ve Ural Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Bilici katıldılar. Teslimatın ardından Ural Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Bilici’ye bir de plaket takdim edildi. Bu teslimatla birlikte Ural Lojistik’in filosundaki frigorifik treyler sayısı 52 adete yükselirken, bu araçların tamamı Krone marka oldu.
 
Teslimatın ardından basın mensuplarına verdiği demecinde, kaliteli, uzun ömürlü, sağlam ve prestijli Krone treylerler sayesinde müşteri memnuniyetini, kârlılığı ve hızı yakaladıklarının altını çizen Ural Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Bilici, “Ural Lojistik adına yakışır bir şekilde, kendi alanımızda en kaliteli işi yapmaya özen gösteriyoruz. Bu güçlü konuma sahip olmayı sürdürebilmek için de en kaliteli ve en verimli araçlarla filomuzu güçlendirmeye devam etmeliyiz. Son olarak, bu 12 adetlik treyler yatırımımızda Krone markasını tercih ettik. Krone sağlamlıktan, dayanıklılıktan ve kaliteden asla ödün vermeyen bir treyler üreticisi. Aynı zamanda da kullanıcı olarak Krone treylerleri kullandığımızda, oldukça düşük işletme maliyetine sahip olabiliyoruz. Krone’nin Bölge Satış Yöneticisi İhsan Bey’e, Karadeniz bölgemizde bizlerin sürekli destekçisi ve en yakın yol arkadaşı olmaya gayret ettiği için teşekkür ediyoruz. İhsan Bey nezdinde tüm Krone Türkiye ailesine bu önemli işbirliğimiz için teşekkürlerimi sunuyorum. Hayırlı olsun.” şeklinde konuştu. 
 
Uzun ömürlü ve sağlam ürünleri, tamamladığı ve Türkiye geneline yaydığı satış sonrası yapılanması, yedek parça bulunabilirliği ve ulaşılabilir olma ilkesiyle Krone, lojistik firmalarına en düşük işletme maliyetiyle en kaliteli hizmeti sağlamayı vadediyor.
 SEKTÖRLER VE LOJİSTİK

  • Otomotiv
  • Enerji
  • Gıda
  • Akaryakıt
  • Tekstil
  • Kimya
  • İnşaat
  • Lastik
  • İhracat