e
Banner

İtalyan firması Autamarocchi, 100 adet Kässbohrer aldı
İntermodal taşımacılığın öncü firmalarından İtalyan Autamarocchi, 10 yıldır olduğu gibi tercihini yine Tırsan kalitesinden yana kullanarak, filosunu 100 adet Kässbohrer K.SCC X+ Perdeli Rulo Taşıyıcı ile güçlendirdi.  
Tırsan
Güvenilir lider Tırsan, geniş ürün yelpazesi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla 55’den fazla ülkedeki müşterilerinin uzun soluklu iş ortağı olmaya devam ediyor. Avrupa’nın önde gelen intermodal taşımacılık firmalarından Autamarocchi, tercihini yine Tırsan bünyesinde bulunan Kässbohrer’den yana kullanarak, filosuna 100 adet Kässbohrer K.SCC X+ Perdeli Rulo Taşıyıcı ekledi. 
1986 yılında kurulan Autamarocchi, İtalya'nın en büyük 5 taşımacılık şirketi arasında yer almakta ve tüm Avrupa'da intermodal taşımacılık çözümleri sunmaktadır. Firma, müşterilerinin konteyner ve FTL taşımacılığı alanındaki ihtiyaçlarına göre, tüm Avrupa'da özel taşımacılık hizmeti vermektedir. 
Tırsan'ın Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine; Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Autamarocchi Yönetim Kurulu Başkanı Oscar Zabai, Autamarocchi Genel Müdür Yardımcısı Ervino Harej, Autamarocchi Konteyner Taşımacılığı Avrupa Direktörü Roberto Vidoni ve Tırsan Treyler Kilit Müşteriler Satış Koordinatörü Mehmet Önen katılım gösterdi. 
 
“Müşteri Odaklılığımız, 10 Yıllık İş Birliğimizin Temeli” 
Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu yaptığı konuşmada, “Kuruluşumuzdan bu yana Tırsan olarak önceliğimiz, müşterilerimizin çok yönlü ihtiyaçlarını karşılamak oldu. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda müşterilerimizin operasyonlarına değer katmak için en kaliteli ürünlerimizi ve tüm hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Müşterilerimizi dinliyor, anlıyor ve onlara çözüm üretiyoruz. Bu sayede müşterilerimiz ile olan iş birliklerimizi güçlendirmeye devam ediyoruz. Bunun en başarılı örneklerinden biri İtalya'nın en büyük taşımacılık şirketlerinden Autamarocchi ile 10 yılı dolduran iş ortaklığımızdır. Bu iş ortaklığımızı ilerleyen dönemde, ürün geliştirmeden satış sonrası hizmetlere müşteri memnuniyeti için çalışan tüm ekibimizle geliştireceğiz” ifadelerini kullandı. 
 
“Tırsan ile 10 Yıldır Operasyonlarımız Daha Güvenli ve Verimli’’ 
Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Autamarocchi Yönetim Kurulu Başkanı Oscar Zabai, Tırsan ile 10 yıldır güvene dayanan güçlü bir iş birlikleri olduğunu vurgulayarak, “Bu süre zarfında, Tırsan araçlarının sağlamlığını ilk elden deneyimleme fırsatımız oldu. İntermodal taşımacılığa odaklanan bir firma olarak, operasyonlarımız için güvenilirliğe ve verimliliğe odaklanıyoruz. Kässbohrer K.SCC X+ Perdeli Rulo Taşıyıcı hem huckepack hem de gemi taşımacılığına uygunluk gösteriyor. Öte yandan, aracın dayanıklı ve güçlü şasisi intermodal yükleme ve boşaltma işlemlerinin zorlu ihtiyaçlarını karşılayabiliyor” ifadelerini kullandı. 
 
“Filomuzu Tırsan ile Büyütmeye Devam Edeceğiz” 
Tırsan’ın Adapazarı üretim tesisinin büyüklüğünden, yüksek teknolojiye sahip modern üretiminden ve geniş ürün yelpazesini eksiksiz üretme kabiliyetinden oldukça etkilendiklerini belirten Oscar Zabai, “Tırsan’ın yüksek kalitedeki araçlarına ek olarak sahip olduğu geniş satış sonrası hizmet ağı da bizim için büyük önem taşıyor. Uzun vadeli ortaklığımızın büyüyeceğinden ve filomuzu Tırsan araçlarıyla güçlendirmeye devam edeceğimizden eminim” açıklamasını yaptı. 
“Müşterilerimizin Tüm Opersayonlarını Destekliyoruz” 
Tırsan Treyler Kilit Müşteriler Satış Koordinatörü Mehmet Önen ise konuşmasında Autamarocchi ile 10 yıldır sürdürdükleri iş birliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kurduğumuz güvenilir iş birliğinin temelinde araçlarımızın kalitesi ve sağlamlığı yatıyor. Bununla birlikte, müşterilerimizin araç ve operasyonel gereksinimlerini karşılamak için 7/24 sunduğumuz satış sonrası hizmetler ile müşterilerimizin her zaman yanındayız. Geniş ürün gamımızın ve satış sonrası hizmet ağımızın gücüyle ortaklığımızın büyümeye devam edeceğine inanıyorum” dedi. 
 SEKTÖRLER VE LOJİSTİK

  • Otomotiv
  • Enerji
  • Gıda
  • Akaryakıt
  • Tekstil
  • Kimya
  • İnşaat
  • Lastik
  • İhracat