Banner

EMS Lojistik ile TAN Lojistik gümrüklemede işbirliği yaptı

Türkiye genelinde 32 şube 157 personel ile gümrükleme ve acente hizmetleri veren TAN Lojistik ile uluslararası nakliye firmalarından EMS Lojistik işbirliği anlaşması imzaladı. Anlaşması çerçevesinde EMS Lojistik’in yurt içindeki tüm gümrükleme hizmetleri TAN Lojistik tarafından verilecek.

tanUluslararası nakliye firmalarından EMS Lojistik,  TAN Lojistik ile işbirliği anlaşması imzaladı. Yapılan iş birliği anlaşması çerçevesinde EMS Lojistik’in yurt içindeki tüm gümrükleme hizmetleri TAN Lojistik tarafından verilecek.
Grup merkezi olarak, Almanya’yı seçmiş olan EMS Lojistik; İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir ve Mersin’de nakliye ve depolama hizmetleri veriyor. Yurtdışında ise ağırlıklı olarak Almanya, İngiltere ve Benelux ülkeleri başta olmak üzere Avrupa ülkelerinden Türkiye’ye uluslararası karayolu taşımacılığı ve İran’a ise transit karayolu taşımacılığı yaparak faaliyetine devam ediyor.
EMS Lojistik’in İstanbul Hadımköy tesislerinde düzenlenen törende iş birliği protokolünü EMS Lojistik adına Genel Müdür Hakkı Sinirlioğlu imzalarken TAN Lojistik adına ise Genel Müdür Caner Tan imzaladı.
Amaçlarının mutlak müşteri memnuniyeti olduğunu dile getiren TAN Lojistik Genel Müdür’ü Caner Tan; EMS Lojistik’e en iyi hizmeti sunmak için tüm imkanları seferber edeceklerini ifade etti. Tan, “Türkiye genelinde 32 şube 157 personel ile gümrükleme ve acente hizmetleri vermekteyiz. EMS Lojistik ile yapmış olduğumuz işbirliği çerçevesinde tüm Türkiye genelinde bu hizmetler bizim tarafımızdan verilecektir. Lojistik sektöründe, bir malın başlangıç noktasından varış noktasına kadar gecen süre çok önemlidir. Bu zaman diliminin önemli bir bölümünü gümrükleme oluşturmaktadır. Deneyimli, konusunda uzman kadromuz ile süreleri en aza indiriyor ve mutlak müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Bununla beraber iş ortağımızın maliyetlerini de mümkün olan en alt seviyeye çekiyoruz. EMS Lojistik ile yapmış olduğumuz iş birliğinin her iki tarafa da hayırlı uğurlu olmasını diliyor, iş ortaklığımızın uzun vadeli olmasını temenni ediyorum” dedi.
EMS Lojistik Genel Müdürü Hakkı Sinirlioğlu da konuya ilişkin yaptığı açıklamada şöyle konuştu;  “Firmamız sektörde 28 yıldır Almanya merkezli olarak faaliyet göstermektedir. 150 adet öz mal  aracımız,  Avrupa ve Türkiye’de 26.000 m2 kapalı depo  (gümrüklü antrepo, yanıcı antrepo ) ile yıllık ortalama 9.000 sefer yapmaktayız. Komple, parsiyel, frigo, low - bed  ve proje taşımacılığı alanında uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. TAN Lojistik ile anlaşma yapmadan önce yapmış olduğumuz araştırmada, firmamızın kalitesine ve misyonuna uygun uzman bir kuruluş olduğunu tespit ettik. Ayrıca Türkiye’ de lojistik sektörünün önemli bir bölümüne hizmet vermeleri de bizim için önemli bir referans oldu. Bugünde yapmış olduğumuz işbirliği protokolü anlaşması ile bütün gümrükleme hizmetlerini TAN  Lojistik’e emanet ediyoruz. Gümrük işlemlerini TAN Lojistik yapacak, biz ise asli işimiz olan nakliye ve depolama alanında en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bu anlaşmanın her iki firma içinde hayırlı olmasını diliyorum.”
SEKTÖRLER VE LOJİSTİK

  • Otomotiv
  • Enerji
  • Gıda
  • Akaryakıt
  • Tekstil
  • Kimya
  • İnşaat
  • Lastik
  • İhracat