Banner


Treuex Logistics, Volvo Kamyon ile çıtayı yükseltiyor!

Uluslararası taşımacılık sektörünün hızla büyüyen markası Treuex Logistics, Volvo Kamyon’dan teslim aldığı beş adet Volvo FM 4x2 kamyon ile uzun yolların zorlu çalışma şartlarında Volvo Kamyon kalitesine güveniyor!

 
trreuex_volvo.jpg

Genç bir firma olan Treuex Logistics, Almanya merkezli taşıma şirketi  KNB Logistics’in desteği ile yatırımlarına devam ediyor. Treuex Logistics, filosuna kattığı beş adet Volvo FM 4x2 kamyon ile filosunu güçlendirerek büyüme hedeflerine bir adım daha yaklaşıyor.

Profesyonel ve tecrübeli kadrosu ile müşterilerine uluslararası taşımacılık sektöründe kaliteli, güvenilir ve zamanında hizmet vermeyi amaçlayan Treuex Logistics, Türkiye, Almanya, Belçika, Hollanda hattında komple ve parsiyel taşımacılık yapıyor. Treuex, kara yolu taşımacılığı ve lojistik hizmetlerinde uzmanlaşmış kadrosuyla yerini sağlamlaştırarak yatırımlarını sürdürüyor. İstanbul’da bulunan modern deposu ve genç araç filosuyla müşterilerine sorunsuz hizmet götüren Treuex Logistics, Volvo Kamyon’dan teslim aldığı beş adet Volvo FM 450 4x2 kamyonların güçlü performansı ile yoluna devam ediyor.

Yeni Volvo FM kamyonların teslimat törenine Treuex Logistics adına katılan Selçuk Büyükköken yaptığı açıklamada:  “Treuex Logistics olarak genç bir firma olmamıza rağmen tecrübeli yurtdışı partnerimiz KNB Transport’un desteği ile emin adımlarla büyüyerek hizmetlerimizi arttırıyoruz. Bu doğrultuda, Volvo Kamyon’dan teslim aldığımız Volvo FM 450 kamyonlar ile müşterilerimizin taleplerine süratli ve eksiksiz bir şekilde cevap vereceğiz. Volvo kamyonların kalitesi, dayanıklı olması, işletme ve yakıt maliyetlerimizi düşürmesi bizim için çok önemli kriterler. Teslim aldığımız Volvo FM’ler bizim işimizin gerekliliklerine göre üretildi ve tüm beklentilerimizi karşılıyor. Volvo Kamyon ile zoru kolaya çevirebileceğiz” dedi.

Volvo Kamyon adına törene katılan Volvo Kamyon Satış Temsilcisi Tolga Cem Aykaç ise konuya ilişkin olarak; “Uluslararası taşımacılık sektörünün büyüyen ismi Treuex Logistics ile iş birliği yapmaktan çok mutluyuz. Bu tür alanlarda iş yaptığınız aracın dayanıklılığı ve performansı önemlidir. Volvo FM kamyonlar, Treuex Logistics’in müşterilerine hiçbir aksama olmadan hizmet vermesini destekleyecek. Yakıt tasarrufu ve performansı ile hem kârlılığı arttıracak hem de zamandan tasarruf sağlayacak. Yol tutuşu ve konforu sayesinde Treuex ekibindeki sürücüler de rahat edecek ve daha az yorulacak” dedi.

 

 
SEKTÖRLER VE LOJİSTİK

  • Otomotiv
  • Enerji
  • Gıda
  • Akaryakıt
  • Tekstil
  • Kimya
  • İnşaat
  • Lastik
  • İhracat