Banner


TIRSAN Sektörde 35. yılında

1977 yılından bu yana nakliye çözümleri ile hizmet ettiği kara nakliye sektörünün gelişmesiyle birlikte büyüyen Tırsan bugün 35. kuruluş yıldönümünü kutluyor. Türkiye pazarında başladığı yolculuğunu bugün dünyada 50’i aşkın ülkede sürdürüyor.

tirsan.jpg

Dünya standartlarında üstün teknolojik üretim bantlarına sahip 2 fabrikası ve yılda 8000 adedin üzerinde gerçekleştirdiği üretim hacmi ile Tırsan, sahip olduğu markalar ile Avrupa’nın en geniş ürün gamlarından birine sahip. 2011 yılında gerçekleştirdiği 16 milyon € yatırımı ile 8 dakikada 1 treyler üretme kapasitesine ulaşan Tırsan’ın kurulu kapasitesi 15.000 adede ulaştı.

 

Başarının Sırrı: “Uyumlu Bir Ekip Olmamız”

Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu yaptığı açıklamada “Tırsan’ın bu başarısının altında yatan en önemli faktör birbiriyle uyumlu çalışan bir ekip olmamız ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak onlara sunduğumuz ürünleri her daim geliştirmeye önem vermemiz yatmaktadır.” sözleriyle açıkladı. Çetin Nuhoğlu sözlerine gelecekteki hedeflerini belirterek devam etti. “35 yıllık geçmişine sığdırdığı sayısız başarı öyküsü, deneyim ve çalışanlarına olan inancı ile Tırsan grubu 2014 yılında 15.000 araçlık üretim kapasitesine ulaşmak ve Avrupa’nın en büyük 3 treyler üreticisinden biri olmayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak amacıyla bir yandan yeni tesis yatırımlarımız devam ederken, diğer yandan araştırma ve geliştirme çalışmalarına devam edeceğiz. Sektörün gelişimi doğrultusunda, her bir müşterinin ihtiyaçlarını doğru belirleyerek, geliştirdiğimiz mühendislik çözümlerini müşterilerimizin kullanımına en hızlı şekilde sunacağız ve TIRSAN farklılığını onlara yaşatacağız.”

Tırsan’ın yurt içinde ve yurt dışında büyüyen bayi ağı ile ürünlerini daha geniş pazarlara ulaştırdığını belirten Nuhoğlu “Satış ağımız kadar satış sonrası servis ağımızı da büyüme ivmemize paralel olarak müşterilerimizin satış sonrası ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için sürekli geliştirmekteyiz. Araç satışında olduğu kadar, satış sonrasında da müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaya devam edeceğiz. Yurt içinde 16 satış noktası, 46 satış sonrası servis ağıyla 41 ilde müşterilerimize ulaşıyoruz. Yurtdışında sahip olduğumuz markalarla birlikte 10 bayi ve 88 adet satış sonrası servis noktasına sahibiz. Tırsan olarak amacımız, 35 yıldır başarıyla hizmet ettiği müşterilerine, bünyemize yeni eklenen bayiler, çalışanlar, tesisler ve bizimle birlikte bu yolda beraber yürüyen tüm tedarikçilerimiz ile mühendislik ve yaratıcılık gücümüzü hizmet anlayışımızla birleştirerek en iyi nakliye çözümlerini sunmaya devam etmektir.”

 

TIRSAN’ın 35.Yılındaki Yenilikleri: FiloTIR

2012 yılının Mart ayında faaliyete geçen FiloTIR Araç Satış ve Kiralama A.Ş. şirketi ağır ticari araç sektöründe operasyonel filo kiralama ve 2.el çekici ve treyler alım ve satımı yapıyor. Tırsan Treyler tarafından üretimi yapılan tüm treyler markalarının ve DAF çekicilerin operasyonel kiralamaları ile tüm çekici ve tüm treyler markalarının 2.el alım ve satımı FiloTIR’ın faaliyetleri içinde yer alıyor.

 

TIRSAN Finans

TIRSAN Finans, Tırsan Treyler A.Ş. Yetkili Satıcıları tarafından satışı yapılan markalara özel ve ayrıcalıklı finansal çözümler sunmak amacıyla, bankalar ve diğer kredi sağlayan finansman kuruluşları ile işbirliği yapmakta ve müşterilerini uygun finansman yöntemleriyle buluşturuyor

TIRSAN Finans’ın işbirliği yaptığı finansal çözüm ortakları ağırlıklı olarak bankalar olmakla birlikte, finansal kiralama şirketi, tüketici finansman şirketi ve katılım bankası seçenekleri de müşterilerine sunuyor.    
SEKTÖRLER VE LOJİSTİK

  • Otomotiv
  • Enerji
  • Gıda
  • Akaryakıt
  • Tekstil
  • Kimya
  • İnşaat
  • Lastik
  • İhracat