e
Banner

Emre Yenal Kardex Remstar Türkiye’de

Lojistik sektörünün deneyimli ismi Ziya Emre Yenal Kardex Remstar’ın Türkiye’den Sorumlu Satış Direktörü oldu. Sektöründe dünyanın lider şirketi Kardex Remstar 1873 yılından beri lojistik sektörüne çözümler sunuyor.

emre yenal

 

Lojistik sektöründe bugüne kadar ulusal ve uluslararası şirketlerde farklı görevler alan Emre Yenal, Eylül ayı itibarıyla Kardex Remstar’ın Türkiye’deki satışının başına geçti.

 

İş hayatına Şahinler Holding’de başlayan Yenal, 2006 Yılında CUBUS Norveç ve Bader Almanya alım ofisi olan TIT Textil’de Müşteri Temsilciği yaparak farklı görevlerde yer aldı. Daha sonra uzun yıllar Wal Mart’ın Türkiye’de hissedarı olduğu ve Türkmen Holding bünyesinde faaliyet gösteren satın alma şirketi olan GAAT INTERNATIONAL da Depolar Direktörlüğü yaptı. 2006 yılında Balnak Lojistik’te Pazarlama ve Satış Direktörü İcra Kurulu Üyeliği yapan Yenal, 2010 yılında Intercombi Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık’ta son olarak Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmekteydi.

 

Yenal, uzun yıllardır sahip olduğu lojistik sektör deneyiminin ardından, sektöre verimlilik, hız ve maliyet avantajı katacak. Yenal, şu an Türk lojistik sektörünün oldukça ihtiyacı olan bir ürünü hem lojistik hem de otomotiv, ilaç gibi üretim sektörlerine tanıtmak ve bir anlam da çok iyi bildiği bir sektöre katma değer yaratmak adına kariyerinde yeni bir adım atıyor.

 

Ziya Emre Yenal’ın Kardex Remstar’a katılmasıyla birlikte, artık lojistik firmaları, sektörün içinden gelen, lojistik saha ve satış deneyimi olan, müşteri ihtiyaçlarını ve en önemlisi sektörün içinde bulunduğu “verimlilik” sorununa samimi çözümler sunabilecek bir çözüm ortağı ile çalışacaklar.

 

Kardex Remstar Hakkında


Kardex Remstar, otomatik depolama ve tahsis sistemlerinde dünyanın önde gelen üreticilerinden biridir. Ürünlerinden her biri verimliliği artırmak ve iş süreçlerinde verimliliğini iyileştirmek amacıyla geliştirilmiştir.  1873 yılından beri “Büro”, “Depo” ve “Ticaret” alanları için 140 binden fazla sistemi başarıyla kurabilen Kardex Remstar, isteğe özel geliştirilen çözümlerle, müşterilerine, depo alanlarından en iyi şekilde faydalanma imkânı tanıyor.
SEKTÖRLER VE LOJİSTİK

  • Otomotiv
  • Enerji
  • Gıda
  • Akaryakıt
  • Tekstil
  • Kimya
  • İnşaat
  • Lastik
  • İhracat