e
Banner

Etiketler: dhlDHL, Otomotiv Sektöründe Geleceğe Hazırlanıyor


Yayın: 14-09-2012
Kategori: Otomotiv

Küreselleşmeyle birlikte otomotiv sektöründe orta ve uzun vadede pazar ve ürün trendleri değişiyor; dağıtım, depolama ve işgücü maliyetlerini azaltmak için kurum ve operasyon stratejileri baştan yazılıyor.

 

DHL Global Forwarding çalışanlarından Gönüllü hareketler devam ediyor


Yayın: 19-09-2012
Kategori: Lojistik
Etiketler: dhl sosyal sorumluluk

DHL Global Forwarding Türkiye çalışanları, 2008 yılında Asya Pasifik’te başlatılan ve tüm dünyada hızla yankı bulan ‘Global Gönüllüler Günü’ kapsamında İstanbul Zihinsel Engelliler Eğitim ve Dayanışma Vakfı işbirliği ile down sendromlu gençlerle gün boyunca bir araya geldi.

Alman Demiryolları ve kargo şirketi DHL zam yapacak!


Yayın: 26-09-2012
Kategori: Demiryolu

Alman Demiryolları (DB) ve kargo şirketi DHL'nin fiyatlarına zam yapacağını açıkladı.

DHL Express Türkiye'de ihracatın artacağını öngörüyor“Türkiye’nin ihracat numune çıkışlarının yarısından fazlasını taşıyoruz; artış umut verici, gelecek dönem ihracatın artacağını öngörüyoruz”

 
DHL, ABD’de bir Enerji Merkezi açtı


Yayın: 28-09-2012
Kategori: Enerji
Etiketler: abd dhl enerji

Dünyanın lider lojistik şirketi DHL, ABD’de bir Enerji Merkezi açtı. DHL, Teksas’ın Houston kentinde Enerji Merkezi açtı...
DHL dağıtım ağını güçlendiriyor


Yayın: 16-10-2012
Kategori: Lojistik

Dağıtım hizmetlerini yaygınlaştırmayı amaçlayan DHL Supply Chain Türkiye, dağıtım merkezi sayısını 8’den 13’e çıkardı.

Alman DHL, Türkiye'de yatırımlarını artıracak


Yayın: 18-10-2012
Kategori: Lojistik

Türkiye'nin hızlı büyüyen ekonomisi, birçok yabancı şirkette olduğu gibi Alman taşımacılık devi DHL'nin de yatırım iştahını kabarttı.

 
Türkiye’nin lojistik üs olması için gerekenlerTürkiye lojistik üs olmak için demiryolu ve deniz taşımacılığını geliştirmeli

 
Lojistik Pazarında Rekabet StratejileriTürkiye’de Lojistik Pazarı, Rekabette Yeni Dönem, Lojistik Pazarının Potansiyeli, Lojistik Pazarının Büyüklüğü, Lojistik Pazarında Rekabet, Dünyada lojistik pazarı, Türkiye lojistik sektörü, Lojistik pazarında rekabet stratejileri, lojistik şirketleri

 
DHL Türkiye 230 ülkenin en iyisi


Yayın: 30-10-2012
Kategori: Lojistik

230 ülkede faaliyet gösteren DHL Global, tüm şubelerinin arasında yaptığı değerledirmede DHL Türkiye kalitede en iyi seçilerek çağrı merkezi oscar'ı olarak görülen COE(Centre of Excellence) sertifikasını almaya hak kazandı.