Banner

Etiketler: omsanOMSAN, Romanya'da Kalp Krizi Geçiren Şoförünü Türkiye’ye Getirtti


Yayın: 25-09-2012
Kategori: Lojistik

“OMSAN, Romanya’da kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılan şoförünü, ambulans uçakla Türkiye’ye getirtti.”

 
Omsan tehlikeli madde taşımacılığına prestij kazandırıyor


Yayın: 27-09-2012
Kategori: Kimya

Sağlık, emniyet ve çevre standartlarına uygun hizmetleri, ADR sertifikalı araçları ve deneyimli sürücüleriyle tehlikeli madde taşımacılığındaki başarısını aldığı altın pusula gibi ödüllerle de kanıtlayan Omsan Lojistik, 2011 yılında 246 milyon litre akaryakıt, 20 bin tonun üzerinde ise atık yağ taşıması gerçekleştirdi. 

OMSAN Lojistik Çalışanları güvence altındaLojistik sektörünün öncü şirketlerinden OMSAN Lojistik, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Belgesi’ni aldı.

 
En İyi Lojistik Proje Ödülü OMSAN’a Verildi


Yayın: 17-10-2012
Kategori: Lojistik

OMSAN Lojistik, II. Ulusal Lojistik Proje Yarışmasında Kurumsal Kategoride Birincilik Ödülünü aldı.

 
OMSAN yeni pazarlara kapı aralıyor34 yıllık tecrübesi ile otomotiv ana ve yan sanayinin ihtiyaç duyduğu her türlü lojistik çözümü, Türkiye, Fransa, Romanya ve Rusya’daki şirketleri ve diğer ülkelerdeki iş ortaklıkları vasıtasıyla sunan OMSAN, hizmet coğrafyasını genişletiyor.

OMSAN’dan VANTEC ile Stratejik Ortaklık


Yayın: 19-10-2012
Kategori: Lojistik

Lojistik sektörünün öncü şirketlerinden OMSAN Lojistik, Vantec World Transport’un Hollanda şubesi ile acentelik anlaşması imzaladı.

 
OMSAN, Ankara Lojistik Üssünde


Yayın: 23-10-2012
Kategori: Lojistik

Lojistik sektörünün marka şirketlerinden OMSAN Lojistik, Ankara Lojistik Üssündeki yeni deposu ile müşterilerine depolama hizmeti verecek.

 
Lojistik Pazarında Rekabet StratejileriTürkiye’de Lojistik Pazarı, Rekabette Yeni Dönem, Lojistik Pazarının Potansiyeli, Lojistik Pazarının Büyüklüğü, Lojistik Pazarında Rekabet, Dünyada lojistik pazarı, Türkiye lojistik sektörü, Lojistik pazarında rekabet stratejileri, lojistik şirketleri

 
OMSAN, Ankara Lojistik Merkezinde


Yayın: 30-10-2012
Kategori: Lojistik

Omsan Lojistik, Ankara lojistik merkezindeki 200 bin metrekarelik 15 adet yeni deposunda hızlı tüketim, elektronik, gıda, tekstil, otomotiv, telekomünikasyon, inşaat ve petrokimya hizmetleri verecek.  

OMSAN Lojistik depoları dolmak bilmiyorOmsan Lojistik toplam 200 bin metrekarelik 15 adet deposunda FMCG, Otomotiv, telekomünikasyon, inşaat, petrokimya, elektronik, gıda ve tekstil sektörlerine hizmet sunuyor. Omsan depolarında yılda yaklaşık 1 milyon palet ve 5 milyon koli elleçlemesi gerçekleştiriyor.