Banner

Etiketler: borusanBorusan, TCDD’yi ikna etti, Gemlik’e tren geliyor


Yayın: 28-09-2012
Kategori: Demiryolu

Gemlik’e uzanacak olan demiryolu 30 milyon ton yükü karayolundan çekecek

 
Lojistik Pazarında Rekabet StratejileriTürkiye’de Lojistik Pazarı, Rekabette Yeni Dönem, Lojistik Pazarının Potansiyeli, Lojistik Pazarının Büyüklüğü, Lojistik Pazarında Rekabet, Dünyada lojistik pazarı, Türkiye lojistik sektörü, Lojistik pazarında rekabet stratejileri, lojistik şirketleri

 
BORUSAN Lojistik BALNAK ile güçlenerek sektörün yeni lideri oluyorLojistik sektörünün en dinamik ve hızlı büyüyen şirketlerinden Borusan Lojistik uluslararası operasyonunu çok daha güçlendirecek önemli bir adım attı.

'BALNAK çalışanlarıyla her zaman gurur duyacağım'


Yayın: 06-11-2012
Kategori: Lojistik

BALNAK'ın BORUSAN'a satışından sonra  Balnak Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Aygüler yaptığı ilk açıklama

Borusan Lojistik basın toplantısı (video)Borusan Lojistik, Balnak Lojistik'i satın aldıktan sonra düzenlenen basın toplantısı

Gemlik’e demiryolu müjdesi


Yayın: 13-11-2012
Kategori: Demiryolu

Borusan Lojistik, Gemlik ve limanlarının demiryoluna bağlanması için TCDD’yi ikna etti.

Borusan Lojistik'in Balnak’ı satın almasına onay çıktı


Yayın: 13-12-2012
Kategori: Lojistik

Lojistik sektörünün en hızlı büyüyen şirketlerinden Borusan Lojistik'in Balnak'ı satın almasına Rekabet Kurumu onay verdi. Bu satın alma ile Borusan Lojistik, istihdam sağladığı 4 bin kişi, 400 bin metrekareyi aşan depolama alanları ve 600 milyon dolarlık cirosu ile Türk lojistik sektörünün yeni lideri oldu.

Borusan'dan ABD'ye 150 milyon dolarlık yatırım


Yayın: 24-12-2012
Kategori: Ekonomi Gündemi

Borusan, ABD'de yatırıma hazırlanıyor. Şirketten KAP'a yapılan açıklamaya göre, Borusan'ın bağlı kuruluşlarından Borusan Mannesmann Pipe US Inc, ABD'de toplam yatırım tutarı 150 milyon doları olacak bir üretim tesisinin kurulmasına yönelik karar aldı.

Borusan, lojistiğin geleceği biziz


Yayın: 07-01-2013
Kategori: Lojistik

Borusan Holding Üst Yöneticisi   lojistik anlamda geleceğe dair adım attıklarını ve yurt dışı faaliyetleri genişlettiklerini ifade ederek, “Grup içinde inovasyon ile yeni ürün ve hizmet geliştirmede çok büyük değişiklikler yaşıyoruz” dedi.

CEO’LARDAN 3 MİLYAR DOLARLIK YATIRIM SÖZÜTürkiye’nin önde gelen holdinglerinin CEO’ları 2014 ajandalarını açıkladı. Sabancı Holding 2 milyar dolar, Doğuş Holding 600 milyon dolar, Borusan Holding 400 milyon dolar yatırım yapacak. Doğan Holding ise medya için başlattığı dönüşüm projesini tamamlayacak.