Etiketler: dijitalleşmeCEO’lardan TZY süreçleri için dijitalleşme çağrısıSatın alma kararlarının şirket başarısına ve ekonomilere etkisini değerlendiren Finansbank, BOSCH ve Siemens Yönetim Kurulu Başkanları dijitalleşme vurgusu yaptı. Başkanlar, başta tedarik zinciri süreçleri olmak üzere, Türkiye’de bu alanda biran önce adım atılması gerektiğinin altını çizdi. 
Cenk Karapınar: DeFacto'da DijitalleşmeCenk Karapınar / DeFacto Tedarik Zinciri Yönetiminden Sorumlu Genel Müdürü Yardımcısı
TAŞIMACILIK SEKTÖRÜNDE DİJİTALLEŞME TRENDLERİ


Yayın: 04-12-2018
Kategori: 10 Soruda


Yavuz ÖNER / KPMG Türkiye Taşımacılık Sektör Lideri
 
Dijital dönüşüme hazır mıyız?


Yayın: 27-10-2020

Dünyada big data, nesnelerin interneti, Blockchain, e-ihracat, robotlaşma gibi konuların üzerinde durulduğu günümüzde lojistik sektörünün bunlardan ayrı hareket edemeyeceğini vurgulayan ATC Grup Genel Müdürü ve UTİKAD Yönetim Kurulu Üyesi Ayşem Ulusoy, “Dijitalleşmenin takipçisi değil, öncüsü olmamız gerekiyor. Bu, sürdürülebilir bir büyüme için de kilit bir unsur” dedi. 
Dijital yarışma eTAthon başlıyor!


Yayın: 06-11-2020
Kategori: Lojistik

Dijital lojistik ve nakliyat platformu Borusan Lojistik eTA, dijital bir yarışma düzenliyor. eTAthon yarışmasına katılan takımlara veri analitiği, büyük veri veya makine öğrenmesi ile ilgili bir problem verilecek ve sınırlı bir süre içinde çözüm bulmaları istenecek. Tüm yarışma online ortamda gerçekleştirilecek.