e
Banner

Etiketler: haberCEVA Çin’de yeni fırsatların peşinde


Yayın: 21-09-2012
Kategori: Lojistik

CEVA Lojistik global ekonomiye yön veren ülkelerden biri olan Çin’de konumunu güçlendirmek için harekete geçti. Çin’de gümrükleme ve antrepo hizmetleri konusunda uzun süredir yeni işbirliği imkanlarını araştıran CEVA, Şangay merkezli Shine-Link International Logistics Co., Ltd. (SLC) ile stratejik işbirliği için el sıkıştı.

 
LPG'ye yeni standart


Yayın: 27-09-2012
Kategori: Otomotiv

LPG dispenserlerinin üzerine 15 cm x 30 cm boyutlarından küçük olmamak üzere "LPG" yazısı yazılacak veya bu ibareyi taşıyan levha asılacak.
İzmir Limanı için 300 milyon dolarlık formülİzmir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) ortaklığında yürütülen “İzmir Körfezi ve Limanı Rehabilitasyon Projesi” bölgenin kaderini değiştirecek.

Türkiye-Kırgızistan hattında yeni kararlarTürk-Kırgız Kara Ulaştırması Karma Komisyonu, dördüncü toplantısını 13-14 Eylül 2012 tarihlerinde Kırgızistan’ın Bişkek şehrinde gerçekleştirdi.

Kırgızistan Gümrük Birliği’nde yerini alıyorKırgızistan son bir yıldır Rusya, Kazakistan ve Belarusya üçlü ülkerin üyeliğinde oluşan Gümrük Birliği’ne dahil olmasına olumlu bakmaya başladı.

 
HASİAD: İhracatçı sıkıntılı, taşımacılık can çekişiyorAKP hükümetinin Suriye politikası ekonomiye de darbe indirdi.