Etiketler: fordTürk mühendisliğinin yeni başarısı: Ford Tourneo CourierFord Otosan’ın 2014 yılında üretimine başlayacağı yeni hafif ticari modeli Tourneo Courier’in dünya prömiyeri Cenevre’de yapılıyor.
Ford Otosan’ın yeni gözde taşıma modu intermodal


Yayın: 13-04-2015

Ford Otosan, 2000 yılından itibaren demiryolunu ana taşıma modu haline getirip sektörün gelişmesi ve büyümesine öncülük ederek önemli bir efsane yarattı. 
Ford Otosan şampiyonluk gollerini lojistikle atıyor


Yayın: 28-01-2016
Kategori: Otomotiv

Tüm süreçlerini etkin şekilde yönetilen lojistik süreçler üzerine kurgulayan Ford Otosan, bunun sonuçlarını ise ihracatta yakaladığı şampiyonluklarla alıyor. Ford Otosan Malzeme Planlama ve Lojistikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Kabatepe, tedarik zinciri süreçlerinde geriye dönük planlama prensibiyle hareket ederek başarıyı yakalarken, birçok alanda avantaj yaratan intermodali ise ana taşıma modu haline getirdiklerini söylüyor. 

CEVA and Ford extend relationship at Louisville Kentucky plant


Yayın: 23-03-2016
Kategori: Dünyadan
Etiketler: ceva ford

CEVA has served Ford LAP as a Manufacturing Support Center (MSC) provider for the past four years. 
Ford Otosan otomotiv lojistiğinde adını ilklere yazdırdı


Yayın: 19-03-2019
Kategori: Otomotiv

Ford Otosan, üretim ve ihracattaki başarısı kadar otomotiv lojistiğinde de imza attığı ilklerle sektörüne öncülük ediyor. Avrupa Türkiye hattında blok tren uygulaması, multimodal taşımacılık, milkrun yönetimi gibi projelerle sektörde birçok ilke imza attıklarına belirten Ford Otosan Malzeme Planlama ve Lojistik Genel Müdür Yardımcısı Gökşen Töre Sancak, bu alanda önümüzdeki döneme ilişkin hedeflerini dünyanın en değerli tedarik zinciri organizasyonları arasında üst sıralarda yer almak olarak açıklıyor. 
Tedarik Zincirinde Dönüşüm YolculuğuGökşen Töre Sancak - Ford Otosan Malzeme Planlama ve Lojistik Genel Müdür Yardımcısı