Banner

Etiketler: konspedKombine taşımacılık ete kemiğe bürünecek


Yayın: 05-10-2012

Konsped Genel Müdürü Mete Tırman demiryolunun geleceğinden umutlu: Kombine taşımacılık ete kemiğe bürünecek

Demiryolu kanununu sektör nasıl değerlendiryor?Demiryolu taşımacılık sektörünün uzun süredir beklediği Türkiye Demiryolu Ulaştırmasının Serbestleşmesi Hakkında Kanun yürürlüğe girdi. Özel sektörün önünü açacak ve uluslararası rekabette Türkiye’ye ivme kazandıracak olan kanunun yeni bir dönemin kapılarını açacağını belirten sektör temsilcileri, ilk adım atıldı, sıra pratikte diyor.
2014’E GİRERKEN DÜNDEN BUGÜNE NE DEĞİŞTİ?


Yayın: 18-01-2014
Kategori: Demiryolu

Mete Tırman – Konsped Genel Müdürü
Konsped başrolü demiryolu taşımacılığına veriyor


Yayın: 21-01-2016
Kategori: Demiryolu

Konsped, bir forwarder şirketi olsa da başrolü her zaman demiryolu taşımacılığına veriyor. Kuruldukları 1989 yılından beri demiryolu taşımacılığını Türkiye’de hak ettiği yere taşımayı misyon edindiklerini vurgulayan Konsped Ticaret Müdürü Merih Ünal, bugüne kadar gerek hayata geçirdikleri projeler gerekse de kurdukları işbirlikleriyle sektörün gelişimine katkı sunduklarını söylüyor. 
Demiryolunda 30 yıllık tecrübe: KONSPED


Yayın: 21-01-2019
Kategori: Demiryolu

30 yıldır hizmet kalitesi, tecrübesi ve sektöre getirdiği yeniliklerle Türkiye demiryolu taşımacılık sektörüne adını altın harflerle yazdıran şirketlerden biri olan Konsped, Avrupa, Orta Asya ve BDT ülkelerine kurduğu demir ağlarla müşterilerine karayoluna alternatif çözümler sunuyor. 2019’da özellikle Bakü-Tiflis-Kars hattında etkinliklerini daha da arttıracaklarını belirten Konsped Satış ve Pazarlama Müdürü Bahadır Yüksel, ayrıca İran pazarını yakın markaja aldıklarının altını çizdi. 

 

2021 ‘demiryolu’ yılı olacak mı?Mete Tırman - Konsped Genel Müdürü