Banner

Etiketler: deniz yoluTehlikeli madde taşımacılığı teknik ve ihtisas işidir!1970’lerden günümüze dökme kimyasal madde taşımacılığı alanında tamamı paslanmaz çelik ve alüminyum tanktan oluşan ADR belgeli araçları ile ulusal ve uluslararası alanda taşımacılık geçekleştiren İsmet Yılmaz Ltd. yeni yatırımlarla büyümesini sürdürüyor.

Türkiye’nin lojistik üs olması için gerekenlerTürkiye lojistik üs olmak için demiryolu ve deniz taşımacılığını geliştirmeli

 
Gıda ürünlerinin denizyolu ile taşınmasıDr. Mehmet Sıtkı SAYGILI

Bahçeşehir Üniversitesi Meslek Yüksekokulu

Denizlerde kaçakçılığa 8 milyon TL ceza kesildiSahil Güvenlik Komutanlığı tarafından, 2012 yılının ilk 9 ayında; deniz kirliliği, yasa dışı su ürünleri avcılığı ve balık çiftliklerine ilişkin olarak 2 bin 998 olay tespit edildi. Sorumlular hakkında toplam 8 milyon 671 bin TL'lik cezai işlem uygulandı.

GTT'nin pusulası Avrupa, Amerika ve Afrika'yı gösteriyorTürkiye – Avrupa hattında 8 yıldır hizmet sunan Dubai merkezli Türk şirketi GTT Lojistik’in hizmetleri, Avrupa içinde sınırlı kalmıyor. Firma, Antwerp limanını aktarma limanı olarak kullanarak Güney Amerika ve Güney Afrika ve Batı Afrika’ya ortalama 30 gün transit süre ile denizyolu parsiyel servis hizmeti de sunuyor.