Banner

Etiketler: dubaiGefco artık Dubai’de


Yayın: 02-03-2013
Kategori: Dünyadan

Fransız lojistik devi Gefco, Dubai’deki ofisinin açılmasından sonra Suudi Arabistan ve Umman’da ofis açma, Katar’da da işbirliği imkanları arayışına gireceğini açıkladı.

Keskinoğlu: 'Arap Yarımadası’nda 1.000 noktayı hedefliyoruz'Dubai ve Suudi Arabistan’da 900 noktaya ürün ulaştıran Keskinoğlu Şirketler Grubu'nun Yönetim Kurulu Üyesi ve Pazarlama Grup Başkanı Keskin Keskinoğlu, ‘Yeni anlaşmalar sonrasında tüketiciye 1.000 noktada ulaşacağız’ diyor.

GTT'nin pusulası Avrupa, Amerika ve Afrika'yı gösteriyorTürkiye – Avrupa hattında 8 yıldır hizmet sunan Dubai merkezli Türk şirketi GTT Lojistik’in hizmetleri, Avrupa içinde sınırlı kalmıyor. Firma, Antwerp limanını aktarma limanı olarak kullanarak Güney Amerika ve Güney Afrika ve Batı Afrika’ya ortalama 30 gün transit süre ile denizyolu parsiyel servis hizmeti de sunuyor.
MNG Kargo el değiştirdi


Yayın: 12-06-2017
Kategori: Karayolu

Türkiye'nin önde gelen kargo firmalarından MNG Kargo, Dubai merkezli Mirage Cargo B.V'ye satıldı. Rekabet Kurulu'nun onayı sonrası hisse devir işlemleri gerçekleşmiş olacak. Türkiye genelinde 815 şubesi bulunan MNG'nin 9 bin kadar çalışanı var.