Banner

Etiketler: tedarik zinciri yönetimiTedarik zinciri yönetimi tek taşımacılıktan ibaret değil!710 milyon Euro’yu aşan yatırım hacmiyle bugün Türkiye’nin en büyük yabancı sermaye yatırımlarından biri olan Mercedes-Benz Türk, Türkiye’deki iki fabrikasıyla Daimler ağı içinde önemli bir üretim üssü konumunda.

CEVA – IVECO lojistik kontratı 2016’ya uzatıldıTicari araç sektörünün güçlü şirketi IVECO, global tedarik zinciri yönetim şirketi CEVA ile 2007 yılında yaptığı kontratı yeniledi; işbirliği 2016 yılına kadar uzadı.
McDonald’s Türkiye'de Tedarik Zinciri YönetimiSertaç Hamza / McDonald’s Türkiye Tedarik Zinciri Lideri 
Vestel’in gündeminde e-lojistik varLojistik ve tedarik zinciri alanındaki üstünlüğüyle rekabette sürdürülebilirliği yakalayan Vestel, bu dönemde demiryolu taşımacılığı ve e-lojistik alanına odaklanıyor. Ulusal ve uluslararası taşımalarda demiryolunu kullanmaya başladıklarını belirten Vestel Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Satın Alma Genel Müdür Yardımcısı Uğur Savaş, ayrıca bu yıl hayata geçirecekleri e-lojistik projesiyle tüm süreçleri elektronik ortama taşıyacaklarını açıkladı.