Etiketler: hoyerAktifsped bölgesel oyunculuk yolundaUzun yıllardır işbirliği içinde olduğu Hoyer Grup’a 2012 yılında çoğunluk hissesini satan Aktifsped, bu işbirliklerinden doğan sinerjiyle hedeflerini de büyüttü.
HOYER için doğunun merkezi Türkiye olacak


Yayın: 16-07-2015
Kategori: Kimya

80’den fazla ülkede kimya sektörünün lojistik servis sağlayıcısı olan Hoyer, Türkiye’deki büyüme hedeflerini yüksek tutuyor. Dünyada kimyevi madde üretiminin doğuya doğru kaydığını belirten Aktifsped Uluslararası Nakliyat Satış Müdürü Buğra Saraçoğlu, “Hedefimiz Türkiye’yi Hoyer açısından doğuya yönelik taşımalar için bir merkez haline getirmek” diyor. 

HOYER İran-Avrupa hattındaki taşımalarda iddialı


Yayın: 01-07-2016
Kategori: Lojistik

HOYER, “2015 Innovation Award” ödülüne sahip Training Tank Container ürününü Türkiye’de ilk kez tanıttı. 
HOYER Türkiye’de yerini sağlamlaştırdıSıvı dökme yüklerin taşınmasında uzmanlaşan HOYER, 5 yıl önce Aktifsped’in çoğunluk hissetlerini satın alarak girdiği Türkiye pazarında yerini sağlamlaştırıyor. Yurtiçi taşımalarda önemli bir boşluğu dolduran şirket, intermodal ihracat taşımlarında da payını arttırıyor. Aktifsped Genel Müdürü Ekin Tırman, “Hem kendi filosuyla yurt içinde hizmet üreten, hem de global olmanın avantajıyla her türlü intermodal taşıma hizmeti sunan Türkiye’deki tek ve en kuvvetli kimyasal ürün taşımacısıyız” diyor.