Etiketler: sgs transitnetSGS asıl sorumlu olduğu ülke sayısını 11’e çıkardı


Yayın: 09-09-2015
Kategori: Lojistik
Etiketler: sgs transitnet

Tüm taşımalarda müşterilerine kendi ofislerinden bir tıkla beyanda bulunma imkanı sağlayan SGS TransitNet, Sırbistan’ı da hizmet ağına ekleyerek asıl sorumlu olduğu ülke sayısını 11’e çıkardı.
SGS TransitNet’te Mine Kaya dönemi


Yayın: 30-06-2017

Lojistik ve taşımacılık sektörünün deneyimli ismi Mine Kaya SGS TransitNet’in Genel Müdürü oldu.
SGS TransitNet Genel Müdürü Mine Kaya: Hayalim başarılı bir yönetici olmaktıLojistik sektöründeki kariyerine UND’de başlayan SGS TransitNet Genel Müdürü Mine Kaya, “Benim ilk çalışmaya başladığım 2001 yılında sektör kadın çalışana bu kadar alışkın değildi. Bunu hissedebiliyordunuz. Ama hiçbir zaman büyük bir dezavantajını yaşamadım.” diye konuştu. Kaya, kariyer yolculuğunda özellikle kadın çalışanlara konu ile ilgili daha fazla şey öğrenmelerini, daha sıkı çalışmalarını ve daha araştırmacı olmalarını önerdiğini söyledi.
SGS hizmetlerine vize alımını ekledi


Yayın: 20-08-2020
Kategori: Karayolu

SGS sınır geçişlerini kolaylaştıran hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. TransitNet platformu sayesinde Schengen alanına girmek için vize alması gereken taşımacı firmalar ve tır sürücülerinin başvurularını sorunsuz gerçekleştirmek amacıyla vize destek ve çözüm hizmetlerini devreye aldı.