Banner

Etiketler: nil tunaşarHava kargo taşımacılığında elektronik konşimento dönemiHava kargo taşımacılığında verimlilik ve hız artışı yaratacak E-AWB uygulamasına geçilmesi sürecinde yürütülen çalışmalar hız kazandı.
Transorient sağlık ve etkinlik lojistiğine yoğunlaşacak


Yayın: 20-01-2014
Kategori: Lojistik

İntermodal taşımacılık alanında atılıma hazırlanan Türk sermayeli lojistik firması Transorient, 2014 sağlık ve etkinlik lojistiğine yoğunlaşacak. 
Lojistik sektörü Bakan Yıldırım’dan ne bekliyor?Binali Yıldırım, 12 yıl kesintisiz görev yaptığı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na yeniden getirildi. 12 yılla bu görevi en uzun süre yapan isim olan Yıldırım, yaptığı ilk açıklamada “Şimdi ‘nerede kalmıştık’ diyerek yola devam edeceğiz” dedi. Lojistik sektörü temsilcileri de Yıldırım’ın yeniden Bakan seçilmesini memnuniyetle karşıladı.
 
Transorient multimodal servisini Ege ve Akdeniz’e taşıyacak


Yayın: 31-01-2017
Kategori: Karayolu

Transorient için 2016 multimodal taşımacılıkta atılım yılı oldu. Bu alandaki iş hacimlerini %65 artırdıklarını belirten Transorient Uluslararası Taşımacılık ve Tic. A.Ş. Yönetici Ortağı Nil Tunaşar, “Multimodal taşımacılık çözümlerimizi şeffaf ve kurumsal fiyatlandırma altyapımız ve geniş hizmet ağımız ile Ege ve Akdeniz bölgesine genişletmeyi planlıyoruz” dedi.

zirve_banner

 

 

 

 

An Intermodal Juggler: Transorient


Yayın: 17-05-2017

Awarded "Rail Forwarder of the Year" in 2016, Turkish logistics company Transorient offers three different intermodal solutions for European market: Intermodal via Balkan route, intermodal with Trieste Ro-Ro + rail and short sea solution with MSC via Antwerp. Just like a juggler keeping three balls in the air, the company carries out all these three solutions successfully…
Transorient intermodal ve yurtdışına odaklanacak


Yayın: 08-02-2018
Kategori: Lojistik

2017 yılında hedeflerini gerçekleştiren Transorient, bu yıl intermodal taşımacılık ve yurtdışı yatırımları ile büyüyecek. 
Transorient demiryolunda yeni sürprizlerle yol alacak


Yayın: 22-01-2019
Kategori: Demiryolu

2016 yılında “Yılın Demiryolu Forwarderı” ödülüne layık görülen Transorient, Avrupa pazarına intermodal ve kısa mesafeli deniz taşımacılığı servisi sunuyor. Bu servislerle karayoluna hatta denizyoluna göre daha rekabetçi navlunlar sunabildiklerinin altını çizen Transorient Yönetici Ortağı Nil Tunaşar, 2019’da intermodal ağlarına iki yeni ülke ekleyeceklerini, multimodal hizmetlerini yeni dağıtım ağlarıyla genişleteceklerini ve Çin’de oluşturdukları bağlantılarla bu pazarın iddialı oyunculardan biri haline geleceklerini söylüyor. 
Transorient kadınların gücüyle büyüyor


Yayın: 21-03-2019
Kategori: Lojistik

Transorient, lojistik sektöründe cinsiyet eşitliğine öncülük eden şirketlerden. Şirket içinde kadın iş gücü oranının %42 olduğunu, tüm kararların alındığı Strateji Kurulunda ise 8 kişiden 5’inin kadın olduğunu aktaran Transorient Yönetici Ortağı Nil Tunaşar, “Detaycılık ve aynı anda birçok konuya odaklanabilmek kadınların ortak özelliği. Bu özellik iş yaşamında avantaja dönüşüyor” diyor. 
Temel’in bıçaklarını John’a satabilmeliyiz!


Yayın: 25-06-2019
Kategori: Lojistik

E-ticaretin tüm dünyada ekonominin gelişimi için büyük fırsatlar sunduğuna dikkat çeken Transorient Yönetici Ortağı ve UTİKAD Yönetim Kurulu Üyesi Nil Tunaşar, “Türkiye olarak avantajlarımızı kullanarak bu pastadan hak ettiğimiz payı almalıyız. Amacımız Trabzonlu Temel’in üstün kalitedeki bıçaklarını Boston’daki John’a satabilmek ve bunu başarabileceğimize inanıyoruz” dedi. 
 
Nil Tunaşar: Lojistiği yavaşlatan süreçlere çözümler getirilmeli


Yayın: 27-01-2020
Kategori: Lojistik

Ekonomimizi diğer dünya ülkeleri ile yarışır duruma getirebilmek için lojistik süreçlerdeki sorunları hızla ve kısa dönemde çözmek gerektiğini belirten UTİKAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Transorient Yönetici Ortağı Nil Tunaşar, teknoloji alanındaki gelişmelerin de lojistiğin çehresini değiştirdiğini söyledi.