Banner

Etiketler: borusan lojistikBorusan Lojistik Türkiye-Avrupa hattında MULTİMODAL KÖPRÜ kuruyor


Yayın: 15-09-2012

Borusan Lojistik, çevreci yönünü güçlendiren bir yeniliğe daha imza atarak tüm Avrupa ülkelerine ‘Tarifeli Multimodal Tren Taşımacılığı’nı başlattı. Bu projeyi gerçekleştirebilmek için Avrupa'da özel bir altyapı kuran şirket,  Edirne’de de bir gümrüklü terminal ve aktarma sahası açtı.

 

Borusan Lojistik, Ağır Taşımacılık İşine GiriyorBorusan Lojistik ağır taşımacılık ihtiyaçlarını, 20 çekici ve 20 “low bed” özel dorse ile karşılayacak

Borusan Lojistik müşteri memnuniyetini ölçecek


Yayın: 16-10-2012
Kategori: Lojistik

Borusan Lojistik’in her yıl düzenli olarak yaptırdığı Müşteri Memnuniyeti ve Bağlılığı Anketi, Ekim ayının başında başladı.

Borusan Lojistik, araç filosunu genişletti!


Yayın: 01-11-2012
Kategori: Ticari Araçlar

Müşterilerine en kaliteli lojistik hizmetlerini sunmaya odaklanan Borusan Lojistik bu kalite anlayışını araç filosuna da yansıtıyor.

Borusan, Balnak Lojistik'i satın aldı2012'inin sonuna yaklaşırken lojistik sektöründe dev bir satın alma gerçekleşti.

Agah Uğur: Balnak ile sektörün en büyük şirketi olacağız


Yayın: 06-11-2012
Kategori: Lojistik

Balnak’ı satın alan Borusan sektörün liderliğine oynuyor.
Borusan Lojistik basın toplantısı (video)Borusan Lojistik, Balnak Lojistik'i satın aldıktan sonra düzenlenen basın toplantısı

Gemlik’e demiryolu müjdesi


Yayın: 13-11-2012
Kategori: Demiryolu

Borusan Lojistik, Gemlik ve limanlarının demiryoluna bağlanması için TCDD’yi ikna etti.

Borusan Lojistik Kazakistan'da gıda taşımacılığına başlıyor!Borusan Logistics International Kazakhstan, Kazakistan Metro Cash & Carry ile meyve, sebze ve donmuş gıda taşımacılığı anlaşmasına imza attı. BLIK, donduruculu kamyonları ile Almatı Dağıtım Merkezi'nden Karaganda, Astana, Oskemen, Pavloda ve Shymkent bölgelerine haftalık dağıtım yapacak.

Borusan Lojistik, filosunu Volvo ile güçlendiriyor!Türkiye lojistik sektörünün önde gelen kuruluşlarından Borusan Lojistik, yurtdışında verdiği hizmetleri geliştirmeye devam ediyor.