Banner

Etiketler: trabzon lojistik merkezTrabzon Lojistik Merkezi ve Ovit Geçidi birbirini tamamlayacakBAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan, 2014-2015 yıllarında yapılacak seçimleri önemsediğini şimdiden ilan ederken, Trabzon’a üstü kapalı lojistik müjdesi verdi.

Trabzon lojistik merkezi tartışmaları büyüyor


Yayın: 22-11-2012
Kategori: Lojistik

Trabzon’un gündemine iki aydan bu yana oturan Trabzon Lojistik Merkezi nereye inşa edileceğine dair şehrin dinamiklerinin bir karara varamaması tartışmanın uzamasına neden oluyor.

Lojistik merkezin yerini Başbakan belirleyecek!AK PARTİ Trabzon Milletvekili ve eski Bakan Faruk Özak, Trabzon’a kurulması planlanan lojistik merkezin yeri konusunda netleşme olmadığını söyledi. Meselenin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a aktarılması sonucu bu konuyla ilgili gelişmelerin ivme kazanacağını umduklarını ifade eden Özak, “Lojistik konusunda hep beraber harekete geçmek mecburiyetindeyiz” dedi.

Lojistik Merkez Olmazsa Olmaz


Yayın: 08-12-2012
Kategori: Lojistik

Trabzon Valisi Kızılcık, Trabzon'un ulaşımda ve sevkiyatta bir lojistik merkezi haline getirilmesi gerektiğini belirtti.

Trabzon Lojistik Merkez ısrarına devam ediyor


Yayın: 11-12-2012
Kategori: Lojistik

Vali Kızılcık; “Lojistik Konumumuz Vazgeçilmezimiz Olmalıdır”

‘İpek Yolu Projesi'nin en önemli lojistik merkezi Trabzon’


Yayın: 14-12-2012
Kategori: Lojistik

Doğu Karadeniz İşadamları Heyeti Washington'da Resmi Temaslarda Bulunuyor

Lojistik merkezle Asya'ya açılmak istiyorlar


Yayın: 31-12-2012
Kategori: Lojistik

Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği (DKİB), Trabzon'da kurulmasını istedikleri lojistik merkezle önümüzdeki dönemde Kafkasya, Orta Doğu ve Uzak Doğu'da yoğunlaşacağı tahmin edilen ticaretten daha fazla pay almak istiyor.