e
Banner

Etiketler: renault trucksRenault Yeni Trucks'ı Ticari Araçlar Fuarı’nda TanıtıyorRenault Trucks 20 - 27 Eylül 2012 tarihleri arasında Hannover’de düzenlenen IAA Ticari Araçlar Fuarı’nda Euro 6 teknolojisini tanıtacak. 17 numaralı salon, A 21 standında yer alacak olan Yakıt tasarrufunda lider Renault Trucks, taşımacıların yakıt  tüketiminden kaynaklanan işletme maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olan tüm çözümlerini tanıtacak.

 
Volvo Trucks ve Renault Trucks güçbirliği yaptıTicari araç sektörünün iki markası Volvo Trucks ve Renault Trucks, yeni bir yapılanmayla hizmet ağlarını birleştirdi.

Renault Trucks’tan Arkas Lojistik’e 30 çekici


Yayın: 19-01-2016
Kategori: Ticari Araçlar

Türkiye’nin öncü holdinglerinden Arkas Holding çatısı altında faaliyet gösteren Arkas Lojistik, filo yatırımlarına Renault Trucks ile devam ediyor. 30 adet ADR’li yeni Renault Trucks T460 çekici alan Arkas Lojistik’in filosunda yaklaşık 400 adet Renault Trucks çekici bulunuyor.
Sertrans Logistics, filosuna 20 Renault Trucks eklediUlusal ve uluslararası müşterilerine tedarik zinciri yönetiminde katma değerli lojistik hizmetler veren Sertrans Logistics, yeni teslim aldığı 20 adet Renault Trucks T 460 çekici ile filosunu büyüttü. Filosundaki Renault Trucks araç sayısını 90 çekiciye yükselten Sertrans Logistics, yeni teslim aldığı araçlarla birlikte Euro 6 standardına geçti. 
Renault Trucks, deneyimli yönetici kadrosuyla sektördeki yerini güçlendiriyorRenault Trucks Türkiye, yeni yapılanmasında gücüne güç katmaya devam ediyor. Ataması  gerçekleşen sektörün deneyimli isimleri, Renault Trucks Türkiye’de göreve başlıyor. 
Arkas Lojistik, Renault Trucks'tan 2.5 milyon Euro’luk Euro 6 çekici aldıArkas Lojistik, büyüme hedefleri doğrultusunda filosuna 2.5 milyon Euro’luk çekici yatırımı yaptı. Yeni yatırımlarında yine Renault Trucks ile iş birliğini tercih eden Arkas Lojistik’in teslim aldığı araçlar, filonun ilk Euro 6 çekicileri olma özelliğini taşıyor. 
Renault Trucks, Türkiye hedefini ilk üç olarak belirlediYeni yapılanması ile Türkiye’de ticari araçlar sektöründe hedeflerini büyüten Renault Trucks, üst düzey yönetici kadrosuyla sektörü değerlendirdi. Renault Trucks, 16 ton ve üzeri ağır ticari araçlar pazarında Avrupa’da beşinci sırada yer alan Türkiye’de ilk üç Avrupalı üretici arasında olmayı hedefliyor. 
Hilal Trans, 35 yeni Renault Trucks’ı filosuna katıyor


Yayın: 06-11-2017
Kategori: Ticari Araçlar

Polonya başta olmak üzere Doğu ve Kuzey Avrupa ülkelerine yapılan taşımacılıkta lider konumda olan Hilal Trans, bu pazarlardaki deneyimleri ile ihracatçılara hizmet veriyor. Hilal Trans, Renault Trucks çekicilerin hakim olduğu filosunu güçlendirerek 35 adet yeni Renault Trucks T Serisi Euro 6 çekicileri araç parkına katıyor. 
Renault Trucks, başkentte güçleniyorRenault Trucks, Ceyhan Otomotiv ile iş birliği çerçevesinde Ankara’da yeni satış ve satış sonrası yetkili bayisini ticari araçlar sektörüne kazandırdı.
Renault Trucks bir milyonuncu kamyonu teslim etti


Yayın: 20-12-2017
Kategori: Ticari Araçlar

Renault Trucks Başkanı Bruno Blinm, Blainville-sur-Orne üretim tesisinde üretilen Renault Trucks D serisi 2,1m kabin kamyonunun anahtarlarını, İngiliz Pace Lojistik Hizmetleri Grubu Genel Müdürü Philip Thurston’a teslim etti. Bu araç, Normandiya fabrikasında üretilen bir milyonuncu kamyon oldu.