Rinak Lojistik ailesinin en mutlu günü!

Naksan Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Macaristan Fahri Konsolosu Bahaeddin Nakıboğlu, Rinak Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Öz'ün kızı Şura Öz ile dünyaevine girdi.

sura_oz_dugun.jpg

Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey'in kıydığı nikah töreninde çiftin şahitliklerini Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, AK Parti Gaziantep Milletvekili Halil Mazıcıoğlu, Naksan Holding Onursal Başkanı Şıh Mehmet Nakıboğlu, Naksan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Nakıboğlu, aile büyüklerinden Emine Nakıboğlu, Bahaeddin Karataş, Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Konukoğlu ve Ramazan Öz; Naksan Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Nakıboğlu'nun oğlu Bahaeddin Nakıboğlu ile Rinak Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Öz'ün kızı Şura Öz'ün nikah şahitliklerini yaparak genç çifte mutluluklar dilediler.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç nikah töreninde yaptığı konuşmada, çifte sağlık ve mutluluk diledi. Arınç, "Evliliklerinin uzun ve örnek olmasını, her zaman çocukları ve aileleri ile mutluluk içinde yaşamasını temenni ediyoruz. Her iki evladımızı candan tebrik ediyorum. Biz evliliğe çok önem veriyoruz. İnancımız, geleneklerimiz, örf ve adetimiz bunu emrediyor. Gençler vakti geldiğinde mutlaka evlenmeliler. Allah onlara birbirinden güzel hayırlı evlatlar nasip etsin. Başbakanımız bir rakam veriyor, ama ben rakam vermekten yana değilim. Allah diledikleri kadar, gönüllerince evlat versin." diye konuştu.

Nikah cüzdanını Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin gelin Şura Öz'e vererek mutluluklar diledi. Nikah törenine Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'in yanı sıra AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer, Tugay Komutanı Kahraman Güneş, AK Parti Gaziantep Milletvekilli Halil Mazıcıoğlu, Mehmet Erdoğan, Nejat Koçer, Gaziantep Valisi Erdal Ata, Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Yavuz Coşkun, Zirve Üniversitesi Rektörü Adnan Kısa, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü İbrahim Özdemir, Gaziantep Emniyet Müdürü Ömer Aydın, Şahinbey Kaymakamı Uğur Turan, GSO Meclis Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Oğuzeli Belediye Başkanı Bekir Öztekin, siyaset iş ve sanayi dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

Nikah törenine yoğun işlerinden dolayı katılamayan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, AK Parti Gaziantep Milletvekilli Şamil Tayyar, Mehmet Sarı, Derya Bakbak, Ali Şahin, AK Parti Mardin Milletvekilli Muammer Güler ve CHP Gaziantep Milletvekilli Ali Serindağ gönderdikleri telgrafla çifte bir ömür mutluluklar dilediler.
SEKTÖRLER VE LOJİSTİK

  • Otomotiv
  • Enerji
  • Gıda
  • Akaryakıt
  • Tekstil
  • Kimya
  • İnşaat
  • Lastik
  • İhracat

Yorumlar

Hiçbir yorum bulunamadı


Yeni yorum yaz