Martin Bencher Group Türkiye’de ofis açtı


Yayın: 27-01-2020
Kategori: Lojistik

Danirmarka merkezli global taşımacılık şirketi Martin Bencher Group, Türkiye’deki ofis açılışını düzenlediği bir resepsiyonla duyurdu. Danimarka Başkonsolosu Anette Galskjot’un ev sahipliğinde düzenlenen açılış resepsiyonuna Martin Bencher CEO’su Peter Thorsoe Jensen, yönetim kurulu üyeleri ve Martin Bencher Türkiye Ülke Müdürü Enes Yılmaz ile birlikte Türkiye’deki müşterileri de katıldı.
Nil Tunaşar: Lojistiği yavaşlatan süreçlere çözümler getirilmeli


Yayın: 27-01-2020
Kategori: Lojistik

Ekonomimizi diğer dünya ülkeleri ile yarışır duruma getirebilmek için lojistik süreçlerdeki sorunları hızla ve kısa dönemde çözmek gerektiğini belirten UTİKAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Transorient Yönetici Ortağı Nil Tunaşar, teknoloji alanındaki gelişmelerin de lojistiğin çehresini değiştirdiğini söyledi.
Mete Tırman: STK’lar neden var?


Yayın: 27-01-2020
Kategori: Demiryolu

Mete Tırman / Konsped Genel Müdürü
Renault Trucks, Netlog'a 150 çekici teslim etti


Yayın: 23-01-2020
Kategori: Ticari Araçlar

Türkiye’nin en büyük entegre lojistik şirketi ve soğuk zincir lojistiği lideri Netlog Lojistik 2020 yılındaki ilk yatırımını Renault Trucks ile yaptı. İki şirket arasındaki iş birliği kapsamında, 150 adet Renault Trucks marka çekici Netlog Lojistik filosuna katıldı.
Tırsan’dan Meryıldız Lojistik’e 5 adet Talson


Yayın: 17-01-2020
Kategori: Ticari Araçlar

Uluslararası parsiyel taşımacılığın önde gelen firmalarından Meryıldız Lojistik, tercihini yine Tırsan’dan yana kullanarak filosunu 5 adet Talson TGG TAL Tekstil Taşıyıcı araç ile güçlendirdi.
Robert T. Ateş: Tedarik zincirinde 4 önemli kavram


Yayın: 30-12-2019
Kategori: Ekonomi Gündemi

Robert T. Ateş / Nordex Acciona Windpower Türkiye Proje Lojistik Müdürü
Ali Ercan Güleç: 2020 Kombine Taşımacılık yılı olmalı


Yayın: 30-12-2019

Ali Ercan Güleç / DTD Yönetim Kurulu Başkanı 
 
Emre Eldener: Lojistik sektörü için doğru adımlar atılmalı


Yayın: 26-12-2019

Emre Eldener / UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı
DSV'nin filo yatırımında tercihi Tırsan


Yayın: 26-12-2019
Kategori: Ticari Araçlar
Etiketler: dsv tırsan

Avrupa’nın en büyük lojistik şirketlerinden Danimarkalı DSV, tercihini Tırsan’dan yana kullanarak filosunu Kässbohrer K.SCS M Mega Tenteli Perdeli araçlar ile güçlendirdi. Avrupa’nın en geniş ürün gamını sunan Tırsan, 55 ‘den fazla ülkedeki müşterilerine kalitesi ve verimliliği ile ön plana çıkan araçlar sunarak, Avrupalı lojistik firmalarının öncelikli tercihi olmaya devam ediyor. 
Tedarik Zincirinde Dönüşüm YolculuğuGökşen Töre Sancak - Ford Otosan Malzeme Planlama ve Lojistik Genel Müdür Yardımcısı