Banner


Dünya ortalamasından 6 kat hızlı büyüdük


Yayın: 14-06-2018

İbrahim Dölen  / TÜRKLİM Yönetim Kurulu Başkanı 
Emre Eldener: Lojistik sektörü endişeli


Yayın: 14-06-2018

Emre Eldener – UTİKAD Başkanı
Cenk Karapınar: DeFacto'da DijitalleşmeCenk Karapınar / DeFacto Tedarik Zinciri Yönetiminden Sorumlu Genel Müdürü Yardımcısı
İlk 1000 firmanın ihracatı 92 milyar doları aştıTürkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından hazırlanan İlk 1000 İhracatçı Firma-2017 araştırmasına göre, en fazla ihracat yapan şirketler sıralamasında zirve 4 milyar 797 milyon dolarla yine Ford Otomotiv Sanayi A.Ş.’nin oldu.
UPS Türkiye’ye 2 ödül birden


Yayın: 13-06-2018
Kategori: Karayolu

UPS, Türkiye’de iki ödül birden kazandığını açıkladı: EDMER (Etik Değerler Merkezi Derneği) tarafından UPS, arka arkaya 3. kez Türkiye’nin en etik şirketlerinden biri olarak ödüllendirilmesinin yanı sıra yürüttüğü işe alım süreçleri ile Kariyer.net tarafından üst üste 2. kez bu alanda en prestijli ödül olarak gösterilen “İnsana Saygı Ödülü”nün sahibi oldu.
THY, Çinli Dev ZTO ve Hong Konglu PAL Air ile büyük bir ortaklığa imza atıyor


Yayın: 11-06-2018
Kategori: Havayolu

Türk Hava Yolları’nın kargo taşımacılığında Türkiye’yi tüm dünyada başarıyla temsil eden hava kargo markası Turkish Cargo ile Çinli ekspres kargo devi ZTO ve Hong Konglu PAL Air’in hayata geçireceği yeni ortaklığın duyurulması amacıyla düzenlenen basın toplantısı ve imza töreni bugün İstanbul’da gerçekleşti. 
İftarda buluşan Sertrans Logistics, yeni yatırımlarını açıkladı


Yayın: 08-06-2018
Kategori: Lojistik

Ulusal ve uluslararası müşterilerine tedarik zinciri yönetiminde katma değerli lojistik hizmetler veren Sertrans Logistics’in, düzenlediği iftarda tüm çalışanlar bir araya geldi. Organizasyonda konuşan Sertrans Logistics CEO’su Nilgün Keleş, başarıyla geçtikleri 2017 yılı için çalışanlarına teşekkür etti ve şirketin yeni yatırımları hakkında bilgiler verdi.
New DHL Americas innovation center to promote future of logistics


Yayın: 07-06-2018
Kategori: Dünyadan

DHL will expand its global innovation footprint to the Americas region by breaking ground for its new Americas Innovation Center in Rosemont, Illinois, which will offer unique insights into the future of logistics. 
Kayra Uluslararası Nakliyat, çözüm için Tırsan’ı seçtiTürkiye’nin lider treyler üreticisi Tırsan, sunduğu çözümlerle, nakliye firmalarının taşımacılık operasyonlarına hız ve verimlilik katıyor. 
Kuehne + Nagel launches KN ControlTowerDynamic


Yayın: 06-06-2018
Kategori: Dünyadan


Due to an increasing demand of costefficient transportation management solutions from leading small and medium-sized enterprises (SMEs), Kuehne + Nagel Integrated Logistics has developed the new KN ControlTowerDynamic.