Banner

Etiketler: recep demirFillo Lojistik’e yeni genel müdür atandı


Yayın: 16-01-2018

Toplam tedarik zinciri yönetiminde butik çözümler sunan Fillo Lojistik’in yeni Genel Müdürü Recep Demir oldu. 
Fillo, AVM lojistiğinde markalaştı


Yayın: 29-06-2018
Kategori: Lojistik

Fillo Lojistik, sunduğu inovatif modelle tekstil ve hazır giyim sektörünün gözdesi haline geldi. “FİLLO AVM LOJİSTİK” adıyla markalaştırdıkları ürünleriyle her AVM ve zincir mağazanın kendine özgü zaman ve fiziksel koşullarına yanıt verecek bir altyapı oluşturduklarını belirten Fillo Lojistik Genel Müdürü Recep Demir, otomasyon yatırımlarıyla bu hizmeti bir adım daha ileri taşıyacaklarını söyledi. 
Lojistikte yeni trend "Giyilebilir Cihaz Teknolojileri"Lojistik sektöründe her geçen gün oyunun kuralları değişiyor. Yeni teknolojik gelişmelerle değişen kurallar lojistik şirketlerini de şekillendirmeye devam ediyor. Lojistikte söz sahibi olmak isteyen oyuncuların sektöre yatırım yapmaları ve gelişen teknolojiyi yakından takip etmeleri önem taşıyor. Son dönemde hızla artan ‘ Giyilebilir Cihaz Teknolojileri ‘ lojistik sektörünün geleceği açısından bir fırsat olarak görülüyor. 
Lojistik önemini korumaya devam edecek


Yayın: 29-03-2021
Kategori: Lojistik

Lojistik sektörü, pandemide altın çağını yaşadı. 2020’de yüzde 15 büyüyen sektörün, artan istihdam ve yeni iş fırsatlarıyla 2021’de daha da büyümesi bekleniyor.