Banner

Etiketler: filobilFord Trucks’tan lojistik şirketlerine ürün ve hizmetlerFord Otosan, 15-17 Kasım 2012 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı’nda, yenilenen ürün gamının yanı sıra lojistik müşterilerine katma değerli hizmetlerini de tanıtıyor. Ford’un yeni hizmetleri sayesinde Filo müşterileri, maliyetlerini önemli oranda düşürebilecek.

FiloBil ile Ford Cargo filonuz kontrol altındaFord Otosan’ın Filo Türk iş birliği ile filoların ihtiyacına göre geliştirdiği FiloBil Filo Yönetim Sistemi, tüm Ford Cargo model araçlarda opsiyonel olarak sunuluyor. Filobil’in sunduğu 25 farklı raporlama ile filoların taşıma ve ulaştırma maliyetlerinin yanı sıra bakım masrafları azaltılırken sürücü profil raporlamaları ile güvenlik de artırılıyor.
Ford Trucks Yılın Platin Sürücülerini belirlediFord Sürüş Akademisinde, yakıt ekonomisi, güvenli sürüş ve ileri sürüş becerileri konularında eğitim alan çekici ve kamyon filo müşterileri arasında yapılan yarışma ile yılın sürücüleri seçildi.