Etiketler: un roroUN RoRo’ya Rekabet Kurulun’dan para cezası


Yayın: 04-10-2012
Kategori: Denizyolu

UN RoRo İşletmeleri AŞ'ye, Rekabetin Korunması Hakkında Kanunu ihlal ettiği gerekçesiyle para cezası verildi.

 
UN Ro-Ro'ya verilen ceza tartışmaları alevlendirdi


Yayın: 29-10-2012
Kategori: Denizyolu

UND Deniz ile girdiği fiyat savaşı, UN Ro-Ro'ya pahalıya patladı. Rekabet Kanunu'nu ihlal ettiği gerekçesiyle şirkete 841 bin lira para cezası verildi.

 
U.N. RO-RO davası UND’yi ikiye böldüUND Deniz Taşımacılığı A.Ş. avukatının Kadıköy 2. Asliye Ticaret Mahkemesi’ne Un Ro-Ro’ya açtığı pilot davanın, 9 Kasım’da UND yönetim kururu kararı ile geri çekilmesi büyük bir kriz yarattı.

Nakliyecilerden Un Ro-Ro'ya isyan!


Yayın: 28-12-2012
Kategori: Lojistik

Uluslararası nakliyeciler UN Ro-Ro’ya karşı isyan bayrağı açtı. Piyasanın durgun olduğu dönemde bile taşıma fiyatlarına zam yapan UN Ro-Ro’nun şimdi de kredi kartlı rezervasyon sistemi adı altında, büyük çaplı teminat istemesi nakliyecileri isyan ettirdi.

1 Ocak 2013 İtibariyle U.N. Ro-Ro Navlun Ücretleri


Yayın: 28-12-2012
Kategori: Demiryolu

1 Ocak 2013 tarihi itibariyle hatlarımızdaki navlun ücretlerimiz aşağıdaki şekilde belirlenmiştir. Navlun ücretlerine ek olarak BAF uygulamasının aylık olarak güncelleneceğini bildirmek isteriz.

UN Ro-Ro'dan çıkan haberler doğrultusunda açıklama


Yayın: 07-01-2013
Kategori: Denizyolu

Uluslararası taşımacılık alanında faaliyet gösteren bazı şirketler tarafından ve özellikle  SARAS Firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Aras’ın son zamanlardaki  söylemleri doğrultusunda UN Ro-Ro tarafından bir açıklama yapıldı. İşte o açıklama:

Çetin Nuhoğlu: ‘UN Ro-Ro aynı gemideyiz’


Yayın: 08-01-2013
Kategori: Lojistik

Sektör basına açıklamalarda bulunan Un Ro-Ro CEO’su Sedat Gümüşoğlu’na, UND başkan adayı Çetin Nuhoğlu’dan yanıt gecikmedi. Nuhoğlu, Gümüşoğlu’nun usta bir polemik ve müzakereci olduğunu ifade ederek 21 Ocak 2013 tarihini işaret etti.

Nuhoğlu: UN RO-RO’yu almaya hazırız


Yayın: 19-01-2013
Kategori: Karayolu

UND Genel Kurulu’nda yapılan seçimlerin ardından kürsüye gelen Çetin Nuhoğlu, teşekkür konuşması yaptı.
U.N. Ro-Ro “Karadan Denize” kampanyasıyla atağa kalktı


Yayın: 29-01-2013
Kategori: Denizyolu

U.N. Ro-Ro, karayolundaki taşımaları denizyoluna çevirmek, sektörün kârlılık ve taşımalarını artırmak için yeni kampanyalarını devreye soktu.

UN Ro-Ro el değiştirdi


Yayın: 05-08-2014
Kategori: Denizyolu

KKR, 2007'de aldığı UN Ro-Ro'nun satışı için Esas Holding ve Actera Group ile anlaştı. Satış Rekabet Kurumu'nun onayından sonra resmiyet kazanacak.