Banner

Etiketler: turkish cargoTurkish Cargo’dan yabani hayvanlara ‘business class’


Yayın: 04-10-2012
Kategori: Havayolu

Tekstilden plastiğe, gıdadan değerli eşyaya kadar birçok sektöre hizmet sunan Turkish Cargo’nun uçaklarındaki yeni konukları yabani hayvanlar oldu. Bu kategoride ilk taşımalarını gergedan ve köpekbalığı ile gerçekleştirdiklerini belirten Turkish Cargo Başkan Yardımcısı Halit Anlatan, ‘Business Class’ olarak gördükleri yabani hayvan taşımacılığında yeni anlaşma ve yatırımlarla daha da büyüyeceklerini söylüyor.

 
Turkish Cargo’dan Viyana’da kara taşıma ağı


Yayın: 06-10-2012
Kategori: Karayolu

Turkish Cargo birçok bölgede başlattığı karayolu taşımacılık hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

THY kargoda büyüme kararı aldı


Yayın: 22-10-2012
Kategori: Havayolu

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, 14 şirketten oluşan ve 11 milyar dolar cirolu bir dev haline gelen THY'nin yeni planlarını anlattı.

 
Turkish Cargo’dan yabani hayvan taşımacılığı


Yayın: 16-11-2012
Kategori: Havayolu

Turkish Cargo yabani hayvanlar kategorisindeki taşımalarına bir yenisini daha ekledi.

Turkish Cargo, karayolu atılımıyla frekans artıracakGüçlü hava kargo networkünü 1000’i aşkın bölgede oluşturduğu kara taşımacılığı ağıyla destekleyen Turkish Cargo, taşıma modları arasında sağlayacağı güçlü entegrasyon ve yeni destinasyonlarla dünya üzerinde gidilmeyen nokta bırakmayacak.

Turkısh Cargo, ödülünü havadan kaptıBu yıl altıncısı düzenlenen,Türkiye'nin uluslararası yük taşımacılığı konusunda en önemli ve ihtisaslaşmış fuarlarından olan Logitrans Transport Lojistik Fuarı 15-17 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşti.

Turkish Cargo yatırımlarla büyümeyi garantileyecek


Yayın: 18-12-2012
Kategori: Havayolu
Etiketler: turkish cargo

Önümüzdeki 10 yıl boyunca çift haneli büyümeyi devam ettirmeyi amaçlayan Turkish Cargo, bu hedefini destekleyecek yeni yatırımları da birbiri ardına devreye alıyor.

Turkısh Cargo yenı yıl fiyatlarını açıkladı


Yayın: 28-12-2012
Kategori: Havayolu

Turkish Cargo 01.01.2013 tarihinden itibaren geçerli olacak “Türkiye Çıkışlı Ücret Bülteni” ni yayınladı.

Turkish Cargo özel kargoda rotasını genişletiyor


Yayın: 19-01-2013
Kategori: Havayolu

Turkish Cargo Tanıtım ve Reklam Müdürü Engin Mücahit Özvar, 2011 yılında 380 bin ton olan kargo taşıma miktarlarını 2012’de 465 bin tona yükselttiklerini söyledi.
Turkish Cargo, Guangzhou'da Kara Taşıma Ağı Kuruyor


Yayın: 28-02-2013
Kategori: Lojistik

Güney Çin’de geniş bir alana kargo teslimatı yapmak amacıyla karayolu taşıma ağı kurmak için yola çıkan Turkish Cargo bu hizmet için Sinotrans ile işbirliği yapıyor.