Banner

Etiketler: mars logisticsIveco’dan Mars Logistics’e dev teslimat


Yayın: 29-07-2015
Kategori: Ticari Araçlar

Mars Logistics, araç yatırımında Iveco markasını tercih ederek 200 adet Stralis Hi-Road aracı filosuna kattı. Iveco İstanbul yetkili satıcısı İstanbul Otomotiv tarafından satışı gerçekleştirilen 200 adet Stralis Hi-Road araç İstanbul Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen tören ile Mars Logistics’e teslim edildi.

Mars Logistics’ten ikinci intermodal servis


Yayın: 21-01-2016

2015 yılında ciddi yatırımlara imza atan Mars Logistics, 2016’da ise Avrupa’daki intermodal servis ağına bir yenisini eklemeye ve Hadımköy’deki yeni lojistik merkezini devreye almaya hazırlanıyor. 
Mars Logistics milk-run hizmetlerine Renault ile başladı


Yayın: 15-04-2016
Kategori: Lojistik

Mars Logistics Genel Müdürü Ali Tulgar, otomotiv sektörüne sunmaya başladıkları milk-run taşımacılık modeli sayesinde, planlı seferlerle tam zamanında lojistik hizmet sunarken, depo stok yüklerini azaltarak maliyet avantajı yarattıklarını söylüyor. 
Türkiye’nin ilk “FORS”u Mars Logistics’e


Yayın: 20-06-2016
Kategori: Karayolu

Tüm entegre lojistik hizmetlerini sunarak sektörde sayısız farklılıklar yaratan Mars Logistics; karayolu taşımacılığını güvenli ve sürdürülebilir bir taşımacılık modeli olarak geliştirmeyi amaçlayan, sektörel bir akreditasyon programı olan FORS Belgesi’ni Türkiye’de alan ilk firma oldu.
Mars Logistics 50 milyon euro yatırım yapacak


Yayın: 31-01-2017
Kategori: Lojistik

2016 yılını ’lik bir büyümeyle kapattıklarını belirten Mars Logistics Genel Müdürü Ali Tulgar, “2017’de 30 milyon euro yatırım yaptığımız ve 70 bin m2’lik alana kurulu Hadımköy’deki yeni lojistik merkezimizi tamamlayacağız. Yeni yılla birlikte filomuza da 20 milyon euroluk yatırım yapma planımız var” dedi.

zirve_banner

Mars Logistics loved "GREEN"


Yayın: 29-05-2017
Kategori: Lojistik

Mars Logistics, establishing a strong intermodal transport network between Trieste and Luxembourg in connection with Turkish ports, runs 4 container trains per week between Germany and Turkey. Ali Tulgar, General Manager of Mars Logistics, explained that they have been working to increase the number of runs and to set up a new intermodal line, and said "Providing environmentally friendly logistic services enables us being a preference for customers and creates us a prestigious company profile".
 
14. Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması’nın kazananları belli oldu


Yayın: 07-07-2017
Kategori: Lojistik

Mars Logistics ve Lojistik Derneği’nin (LODER)düzenlediği 14. Üniversitelerarası Lojistik Vaka Yarışması’nın kazananları belli oldu. Florya Elite World Business Hotel’de düzenlenen törenle kazananlara ödülleri takdim edildi.
Mars Logistics Milk Run hizmetini 2 yıl uzattı


Yayın: 07-12-2017
Kategori: Lojistik

Mars Logistics, 2015 yılında başladığı Milk Run hizmetinin süresini 2 yıl daha uzattı. Bu kapsamda iki dev firmanın operasyonlarını da yürütmeye başlayan Mars Logistics yılda toplam 42 bin sefer gerçekleştiriyor.
Mars Logistics İstanbul’da 4’üncü lojistik merkezini açtı


Yayın: 09-01-2018
Kategori: Lojistik

Lojistik sektörünün öncü firması Mars Logistics, İstanbul Anadolu Yakası’ndaki 27 bin metrekare alana kurulu 4’üncü lojistik merkezini faaliyete geçirdi. 2018’i yeni lojistik merkeziyle karşılayan Mars Logistics, yıl boyunca yatırımlarına devam edecek.
Mars Logistics'ten Kazakistan-Çin hattında karayolu servisi


Yayın: 23-01-2019
Kategori: Karayolu

Türkiye dış ticaretinde stratejik öneme sahip olan Kazakistan-Çin hattında karayolu taşımacılık hizmeti vermeye başlayan Mars Logistics; bu hat ile kısa transit sürelerde hizmet vererek müşterilerine alternatif çözümler sunmaya devam ediyor.