Etiketler: emre yenal



Emre Yenal Kardex Remstar Türkiye’de


Yayın: 19-09-2012
Kategori: Lojistik
Etiketler: emre yenal kardex

Lojistik sektörünün deneyimli ismi Ziya Emre Yenal Kardex Remstar’ın Türkiye’den Sorumlu Satış Direktörü oldu. Sektöründe dünyanın lider şirketi Kardex Remstar 1873 yılından beri lojistik sektörüne çözümler sunuyor.





Depo yatırımında ‘yanlış planlama’ maliyetleri artırıyor


Yayın: 16-10-2012
Kategori: Depolama - Antrepo

Otomatik depolama ve tahsis sistemlerinde dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olan Kardex Remstar, depo yatırımlarında verimlilik ilkesini yeniden tanımlıyor..





Kardex Remstar ‘akıllı fabrika’ dönemini başlatıyor



Kardex Remstar, 2016 yılında “Akıllı Fabrika” mantığıyla çalışan VBM (Vertical Buffer Module) ürününü pazara sunmaya hazırlanıyor. Kardex Remstar Ülke Müdürü Emre Yenal, bu ürünü kullanacak fabrikaların ciddi oranda alan verimliliği sağlayacağını söylüyor. 




Kardex ile otomotiv sektörünün yolu verimlilikte kesişiyor


Yayın: 09-04-2016
Kategori: Depolama - Antrepo

Kardex Remstar ürünlerinin ağırlıklı olarak otomotiv sektörü tarafından tercih edildiğini belirten Kardex Remstar Ülke Müdürü Emre Yenal, “Çünkü otomotiv sektörü çalışanları her zaman alan ve işçilik verimliliği üzerine çalışmalar yapıp, stratejiler geliştirmekte. Kardex’in otomotiv sektörüyle kesiştiği nokta da tam burası: Verimlilik” diyor. 




Kardex Remstar akıllı depolamaya öncülük ediyor


Yayın: 01-07-2016
Kategori: Depolama - Antrepo

Türkiye’de depo otomasyonu alanında büyük bir açığın bulunduğunu belirten Kardex Remstar Türkiye Ülke Müdürü Emre Yenal, hem sundukları ürünler hem de düzenledikleri konferanslarla bu açığı kapatmayı hedeflediklerini söyledi. 




Kardex depolayacak, otomotiv sektörü kar edecek


Yayın: 18-08-2016
Kategori: Depolama - Antrepo

Otomatik depolama ve geri alma sistemlerinin dünyadaki lider üreticisi olan Kardex Remstar, sağladığı tasarrufla otomotiv sektörünün can simidi olacak. Yüzde 85 alan tasarrufu ve yüzde 60 işgücü verimi sağlayan Kardex Remstar ile otomotiv sektörü kara geçecek.




Yüzde 10 büyüyen Kardex Remstar'ın yeni hedefi perakende sektörü


Yayın: 22-01-2017
Kategori: Depolama - Antrepo

Otomatik depolama sistemlerinin dünyadaki lider üreticisi Kardex Remstar, Türkiye operasyonlarında yüzde 10 büyüme gösterdi. Türkiye’nin 2016’da yüzde 3 civarında büyümesi beklenirken, bu rakamın 3 katı büyüme gösteren Kardex Remstar 2017 yılında da hız kesmeden yine en az yüzde 10 büyümeyi hedefliyor.

zirve_banner





Kardex Remstar’dan yeni Endüstri 4.0 Çözümü


Yayın: 16-01-2019
Kategori: Depolama - Antrepo

Dünya devi Kardex, depo yönetimindeki inovatif ürünleri ile 365 gün 24 saat çalışabilen insansız depolar, hızlı yatırım geri dönüşü, küçük alanlarda maksimum depolama alanı, hızlı stok sayımı gibi alanlarda sunduğu avantajlara bir yenisini daha ekledi. Şirket, kutulu stoklama yapan e-ticaret firmaları ya da imalata kutulu malzeme besleyen firmalar için geliştirdiği LR35 ara depolama modülüyle Endüstri 4.0 adına oldukça ideal bir çözüm sunuyor.